♥Zprávičky..♥

26. prosince 2011 v 14:51 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 5. července 2009 v 18:49


Ahojky lidišky...
Takže sem vám zapoměla říct, žhe zejtra odjíždim (cca na 6 dní) za babičkou... Je to 100 km vod nás.. A tam maj sice PC, ale jaksi v zapadákově- takže bez netu.. Ale to newa, aspoň si od něj odpočinu...
Naberu čerstvej vzduch.. *2702*
Mno a jinak.. Přectavte si, že naše kočka : Kikinka přitáhla ve čtvrtek 4 koťata.. Už vyrostlý, normálně už koukaj.. Dommie/d-works.sblog.cz Ona měla já newm.. Cca před 14 dnima ještě břicho a pak přišla bez něj, tak sme si mysleli, žhe je nechala, pač byla pořád doma.. A ona je někam schovala a teď když už jim mlíčko nestačí, tak nám je přinesla (po jednom v hubě) ukázat.. Twl.. Já z ní nemohla.. Kdybyste to viděli.. Jak ona je nesla v hubě.. !299!
My sme ji považovali za macechu, že je nechala na pospas přírodě a ona je zatím krmila a starala se vo ně... Šikulka naše... kisses Mno.. Takže máme 4 koťata.. :)) Ale necháme si jenom jedno.. :( Je OoOuplně boží... Vypadá jako whiskaska.. Zbytek je už ,,TÉMĚŘ" zadaný ... Mno... Tak budu končit.. Všechno důležitý sem vám snad řekla.. Tak až se vrátím, tak písnu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama