Leden 2012

♥Zabiják - 5.ČÁST♥

29. ledna 2012 v 14:44 | Miss○○ Invisible |  Na pokračování
Napsala jsem další pokračování.. Víceméně je to jen seznámení s prostředím, ale snad Vás to bdue bavit.. ;-)
Ostatní části povídky najdete TADY

----------------------------

Těch pár věcí jsem nevybalovala dlouho, ale stejně jsem za celý den byla unavená, takže jsem se položila na postel, abych si trochu odpočinula. Nikol však neměla vůbec žádný důvod mě nechat spát a tak se dále vyptávala. ,, Co si provedla, že tě do tohohle cvokhousu dotáhli??" seděla klidně na posteli a pohupovala nohama. ,,Promiň, ale já se o tom vážně nechci bavit." Řekla jsem už trochu unaveně. ,,Fajn" sykla uraženě a položila se na polštář. Po chvíli ticha opět promluvila. ,,Já jsem dostala na výběr - buď tohle nebo nápravný zařízení. A to bych se mohla vy*rat nechat se někde buzerovat. Tady to taky není nijak slavný, ale dá se to přežít. Nejlepší je, že rodiče si se mnou nevěděli rady." Vůbec jsem nepochopila, proč se najednou začala hlasitě smát. Byl to takový ten zvláštní smích, jak když chcete něco zamaskovat, ale nevíte jak, tak se smějete. Když si všimla, že se na ni podivně dívám, spustila: ,,Chápeš to? Vlastní rodiče si se mnou nevědí rady. A vůbec je nenapadne, že jsem se přidala k bandě kluků a nechala si tajně propíchnout ksicht, udělat dredy a úplně změnila chování jen kvůli tomu, že se věnovali tomu blbýmu spratkovi a mě uplně přehlíželi. Chápeš to??" zavrtěla jsem bezmyšlenkovitě hlavou, protože mě zaráželo s jakou agresí to říkala.


♥Jsem tu, ale nestíhám =/♥

2. ledna 2012 v 12:27 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 10. září 2010 v 18:35

Ahojky!! Tak jsem doma.. ;) Ve škole to ušlo.. Jen toho mám nějak moc.. Musím udělat prezentaci na zemák, doučit se 72 slovíček na písemku z Ajiny, napsat na téma ,,My family" 200 slov - píšem z toho v úterý musíme napsat 200 slov za 8minut! =( to se nedáá! =( Ani v češtině bych to nedala natož v ajině.. =(( a kdo má 150 slov tak to je už pětka! =( =/
A pak eště mamka plánuje na zejtra, že půjdem na pole na brambory.. A v neděli odjíždim.. =( Takže.. Newm, jestli něco přidám! =( No, tak já jdu. Tak se mějte

♥Čas? Ne! Pozastaveno? Jo! =( ♥

2. ledna 2012 v 12:24 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 2. září 2010 v 15:49


Ahojky.. Tak jak už víte, jsem na střední... To by tak nevadilo, ale já jsem taky na intru.. A není tady čas... A kompy se zamlouvaj dopředu a ještě k tomu tady můžu bejt jen půl hodiny.. =/ takže jako fakt.. No.. Jinak můj první den na střední?? Ušlo to.. Trošku jsem se stěhovala (na intru) z jednoho pokoje na druhý, ale všecky holky jsou tu fajn. ;) Sice neznám všechny ze třídy, ale s holkama na intru si moc rozumím.. =) Jsou fajn.. =) Na pokoji jsem se dvěma holkama.. Intr je hezký.. (je nově zařízený).. A zatím se neučíme, jen nás priovádí po škole a vyplňujeme různý informace (faktury) ;) Takže je na intru docela nuda.. Dneska sme si s holkama koupili takový veliký samolepky (2x , jedny za 20 kč) tak sme si polepily dveře.. ;) Jinak máme super vychovatelku na intru, takže je to fajn.. ;) Horší to asi bude až se budeme učit.. No nic.. To je k tomu jak se mám.. A teď to důležitý... :
Doma jsem jen o víkendu a v neděli jedu zase na intr... Takže tu bude POZASTAVENO!
Je mi to líto,ale fakt nebudu mít čas.. =( Přidávat budu akorát o víkendu.. ;)
Tak se mějte.. :)

♥Už zítra?? Intr :O Škola? =X♥

2. ledna 2012 v 12:22 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 31. srpna 2010 v 12:41Ahojky! Tyjo to to uteklo co? Pořád to bylo: Ještě měsíc! Ještě tejden! A teď?? ZÍTRA?? =O..Uteklo to! Našla jsem svoje zítřejší spolužáky na spoluzaky.cz, takže už jakž tak vím, na čem jsem.. A docela se těším.. =) Jen ten intr by nemusel bejt.. =( Ale jinak to nejde... No.. Bude se mi po vás stýskat.. Vůbec nevím, jestli budu mít čas.. =( Doma jen soboty a neděle.. Ale určitě někdy na blog zajdu.. ;) Snad bude nálada.. ;) Má mi přijet kámoška.. A taky si musím zabalit. =/ Mamka má cestovní horečku už od rána a vyšiluje.. :D No.. tak zejtra vám odjedu na intr.. =) Tak se tu mějte a myslete na mě! :))

♥Nic.. →Slučák, TVD.. :)♥

2. ledna 2012 v 12:17 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 29. srpna 2010 v 16:35


Ahojky! Sorky, ale teď se mi nějak nechce přidávat.. Každej den zkoukávám 2
díly TVD.. Sem do toho uplně blázen.. :D ;) Navíc každej díl skončí zajímavě a
dramaticky, že sem dycky zvědavá na další.. ;) Takže dneska to prostě musim
stihnout.. :D ;) Tak sorky..=) A pak se musim chystat na ten náš slučáák! Lidi
on budee!! On se nezrušil! ;) Já se těšíím! xD ;) Néé sem v cajku, ale sem docela
ráda, že je uvidim.. ;) I když je docela zima venku.. ;) Přežiju to.. ;D No.. Tak já
Jdu.. =) Zkouknout TVD a pak se chystat.. ;) Tak čaukyyy.. =*

♥Akcička.. :)♥

2. ledna 2012 v 12:16 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 28. srpna 2010 v 14:14


Ahojky! Tak včera jsem šla ve 21:15 na naší diskotéku! ;) Byla jsem tam asi až
do 1.00 hodiny ráno. Docela jsem si to užila, potkala sem spoustu známejch...
Sice to mělo svý mouchy, ale bylo to fajn.. ;) Dala jsem si asi 5 panáků, takže se
mi chvílema chtělo zpívat.. xD A občas se mi pletly nohy, ale to není u mě koneč-
ná... :D ;) Vydržela bych eště 3 panáky.. ;) newm.. :D Rači sem netestovala! ;)
No... Zejtra snad budeme mít slučák se třídou.. Jestli dopadne počasí... Doufám!
No.. Tak se mějte.. Já pádim. Musím uklízet, ahojky! ;)

♥Dneska nic nečekejte.. :)♥

2. ledna 2012 v 12:14 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 26. srpna 2010 v 13:47


Ahojky..
Dneska se mi nechce přidávat..
Ráno sme byly s mamkou ve městě, něco nakoupit a taky sem se musela nechat dát vyfotit.. To zas dopadlo.. xD x( No a vrátili sme se akorát ve 12 na oběd... No a pak sem se ségrou psala na kompu žánry k DVD filmům.. Máme jich asi přes 300, tak to byla docela makačka.. xD =/ No a pak sem jukla na FB a na blog a koukám, že už je toliká hodin.. Musím si jít uklidit, páč mi přídou kámošky a pudem na procházku a pak pudem večer na jabka.. Takže nemám čas.. A ani se mi nechce.. =( Tak se omlouvám... Ještě chci zkouknout alespoň 1 díl TVD.. Takže to chvíli dá.. A musím udělat nádobí.. Tak sorky.. =)) Ahoj..

♥Bylo to fajn.. ;)♥

2. ledna 2012 v 12:12 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 25. srpna 2010 v 11:44

Ahojky.. Tak u kámošky to bylo super! =) Koupali jsme se (i v bouřce a dešti xD xD) oni maj totiž zastřešenej bazén.. Takže super.. :D Bylo to docela zajímavý, jak to bubnovalo.. xD No.. Taky sme se koukali večer na filmy.. =) Takže superníí.. ;) A včera jsme si zajeli do města.. Koupila jsem si triko.. Z takka. ;) No.. A pak sme chtěli jít na houby, ale přihnal se velkej mrak, tak sme nakonec šli zase do bazénu.. :D No a ve čtvrt na 6 jsem dojela domů..
Dneska jsem si konečně nabarvila tu hlavu a odpolko půjdu za kámoškou pro knížky skrz školu.. ;) Zítra? Zítra příjdou kámošky..Tak se těším.. :) No vy si užijte ty poslední dny.. Zatím papa :)

♥Zaneprázdněná.. :))♥

2. ledna 2012 v 12:10 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 23. srpna 2010 v 14:03

Ahojky!
Takže jen vám chci říct, že dneska odjíždím za svou kamarádkou a budu u ní spát až do zítra. A zítra se vrátím až na večer... Ale dneska jsem stihla přidat (odjíždím za hoďku) a zejtra to doufám taky stihnu, takže nic jako pauza nebude, jen mě kdyžtak omluvte v zápisu, v soutěži bo tak nějak.. Nebo se nedivte, že neodepisuju.. =)) No.. Ve středu si nabarvím hlavu, ve čtvrtek za mnou příjde na pokec kámoška.. V pátek si zajedu pro učebnice co mi eště chybí skrz školu a taky přijede kámoška na spaní a půjdem na doscotéku.. A v sobotu nebo v neděli (to se eště neví) máme slučák se třidou! Takže jak vidíte, mám opravdu vytíženej týden.. =) Tak se tu mějte. Já jdu balit.. =))) Pááčko

♥Grrr.. x/♥

2. ledna 2012 v 12:08 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Zveřejněno dne: 20. srpna 2010 v 17:58

Uff.. Tak jsem se teď vrátila ze sena, ale to jen proto, že se to fouká a pak se něco bude brát na senovůz (zaplať pánbů aspoň tak), tak jsem celou 6Ha (6-ti hektarovou) zahradu nahrabali na rulíky a teď zas za chvíli zpátky.. =( Bože svatě lidi v městě.. Ještě že se to dělá jen 2x do roka.. =( Jinak bych asi chcípla.. =// Fůůj.. Jsem zpocená, červená, unavená a už necítím ani palec ani ukazováček.. =/ A jsem celá poštípaná.. =( No..Zas se jdu mučit.. :/ DO toho hnusnýho vedra.. Večer padnu a budu ráda, že sem.. Tak se mějte.. x(