Březen 2012

♥Kelly Clarskson - Stronger♥

28. března 2012 v 19:43 | Miss○○ Invisible |  Hudba

What doesn't kill you makes you stronger..♥
Prostě krásná písnička se skvělým textem.. :) :P

♥SONautora♥

27. března 2012 v 17:52 | Miss○○ Invisible |  SON...
Na více blogách jsem našla takovouhle soutěž, a tak mě napadlo, že by nebylo od věci, kdybych to udělala taky. Sice neočekávám nijak velký ohlas, ale pokud se přihlásí minimálně 5 lidí, tak bysme to mohli zkusit.. :-)
O co vlastně jde?? Je to soutěž o nejlepšího autora POVÍDKY.. :) Prostě nějakého příběhu..
zadám název a počet slov a nějaké podmínky a bude na každém jakou má fantazii a jak se do toho vloží...;)
Takže kdokoli, kdo má odvahu, fantazii a kreativní myšlení se může přihlásit.. :) Budu jen ráda.
A ceny? Určitě nějaké reklamy na blogu, diplomy a tak.. To ještě vymyslím.. ;-)
A jak to bude probíhat?? Udělám asi nějaký kola (ještě nevím kolik) a pokaždé dám jiné téma, jiný počet slov, jiný slohový útvar... A uvidíme, jak to půjde.. :-)

CHCEŠ se přihlásit??
===> napiš do komentářů jen svůj nick a blog a jestli se nějak věnuješ psaní, popř. jaký máš vztah k literatuře (básně, povídky,..)

♥Zakopáš-li se co nejhlouběji, nezapomeň, že krtek se dostane všude..♥

27. března 2012 v 14:36 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Věděla jsem, že to přijde. Že lidi jsou všeteční.. Otázka: ,,Ty máš nebo mělas něco s Fandou?" prostě jednou musela přijít.. Ale já věděla, že to vědí. Věděli to už od klubu. Protože lidi prostě nedokážou držet hubu a starat se o svý..! Každej se musí podělit se žhavou novinkou, no ne? Nezapírala jsem.. Věděla jsem, že mě mají dávno prokouknutou. Špitali si od tý doby co se to v klubu stalo.. A na otázku:,, Proč si nám to neřekla?" jsem nejrači chtěla vyprsknout, že to nejsou takový kámošky, abych se jim s tím svěřila .. Ale nemohla jsem. Ještě dva roky mě čekají v ústavu s nima. A nemůžu si je pořád rozhádávat. Ale snášet to, že si mi jedna na druhou stěžuje a pomlouvají se navzájem a pak zase oni dvě pomlouvají mě, to je moc.. No řekli byste, že takovýhle holky jsou kámošky?? Já teda ne. Real friend, I need you.. :( Where are you?
Už to nechápu a nebaví mě to.. Předstírat, že se nic neděje, když děje. A ono jim to není ani blbý. Prostě se tady každej pomlouvá a dělá se jakoby nic. A takovýhle lidi typu "hele já jsem tvoje nejlepší kámoška" a za rohem: ,,bože to je pí*a, podívej se na to, co má na sobě, ta mě tak sere,..." opravdu miluju =/ Joo.. Hold si umím vybrat společnost..
Ještěže mám i JINÉ kamarádky. A tím jiné, nemyslím jenom ostatní, ale jiné jako povahově a celkově. Jinak bych se asi doopravdy zcvokla..=/
Cítím se sama. Cítím se prázdná, jakoby mě snad nemělo, co naplňovat..
Jinak.. Stejně už to vědí všichni, takže to s Fandou bude asi jiné..
Jo a teď dělám barmanský kurz, tak nemám vůbec učení. Je to zábava. Máme strašně v pohodě ,,učitele".. =) A každý den si umícháme každý 3 koktejly a pěkně si je vypijeme.. :) Je to paráda. A v pátek závěrečky.. :)
Tak zatím ;)

♥Kristen Stewart - Photoshoot 0.1♥

26. března 2012 v 15:58 | Miss○○ Invisible |  Kristen Stewart

Tady na těch fotkách je exkluzivní.. :)
Amazing♥

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
http://lovelystars.blog.cz/

♥TVD Promo 3x18 - The Murder of One♥

26. března 2012 v 15:53 | Miss○○ Invisible |  TVD-Videa

Škoda, že ty proma jsou vždycky tak krátký.. :D :( Ale těším se..**


♥Avril - Hong Kong (February 2011)♥

26. března 2012 v 15:48 | Miss○○ Invisible


Stále stejně krásná :))

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
http://avril-images.net

♥Kusowka 0.3♥

25. března 2012 v 15:09 | Miss○○ Invisible |  Kusowky

Nádherná fotka.. :) A ona má úžasné vlasy ♥

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
http://weheartit.com/

♥Zabiják - 6.ČÁST♥

25. března 2012 v 14:58 | Miss○○ Invisible |  Na pokračování
Už je to celkem dlouho, od doby poslední části, tak pro případ, že si to nepamatujute, můžete nahlednou do archivu. :)
Tahle část není nijak záživná a nic moc se tam neděje, ale je celkem klíčová.. :)
Tak pěkný počteníčko. ;-)

--------------------------

Nejprve jsem se zarazila, když jsem viděla jen záda nějakého muže. Pak se na mě ale obrátil a já opět viděla ty svůdné medové oči a jeho doširoka roztažený úsměv. V ruce držel květináč s orchidejí. Musela jsem se pousmát. Ale co tu asi dělá?
Trochu neomaleně přistoupil a s jemným strachem v hlase mi podal květináč:,, Bohužel už jsem prošvihl všechny pugéty." Opět se pousmál a já si lehce přičichla k orchideji. Byla to blažená a kouzelná vůně. Pohrávala jsem si s kvítky a stále jsem z květiny tahala tu její přenádhernou vůni. Kdypak jsem naposledy dosrala květinu? I kdyby takovouhle nezvyklou. Bylo to moc pěkné. Teprve teď jsem si uvědomila, že na mě celou dobu zírá.
,,Co potřebujete?" otázala jsem se konečně.
,,Vaše matka se konečně probudila, myslel jsem si, že byste to měla vědět." stále se na mě upřeně díval, až mě to znervózňovalo.
,,Ptala se po mně?"


♥I want so much shout to the world ... ♥

21. března 2012 v 15:57 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Někdy bych chtěla umět říct každýmu na plnou hubu, co si o něm myslím.. Nebo prostě jen umět být upřímná.. Ale to já jsem nikdy neuměla.. Nedokážu říct člověku pravdu, když vím, že ho může ranit (pokud mi na něm záleží..). Neumím bejt bezcitní mrcha.. Ale život by byl jednodušší. Takhle si to můžu jen myslet a říct to někomu jinýmu, čímž se z toho stává pomluva a to je další věc kterou nesnášim..! Takže.. :D Chtěla bych s každým jednat na rovinu, ale většinou to nezvládnu a jen se přetvařuju..:/
S Fandou.. Je to takové zvláštní.. V e škole se na sebe díváme, když může tak se mě dotkne.. Ale pořád necítím, co bych měla cítit.. Asi protože jsem dlouho měla úlety, tak to pořád cítím jen jako úlet..
Škola?? Bože už aby spadla! :D Ne, jen to volno, kdyby zase bylo.. Venku tak krásně a člověk bude zalezlej za knížkama a sešitama?? =/ Takovej typ teda nejsem.. :/
No.. Tak nějaký novinky víte, tak se zatím mějte.. =o)

♥Lifehouse - It Is What It Is♥

20. března 2012 v 22:28 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Strašně jsem si ji oblíbila.. ♥