Květen 2012

♥And such is life...♥

28. května 2012 v 22:52 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Jsem volná.. Jsem volná jako pták... Že to byl omyl jsem si měla uvědomit dřív.. Ale takhle to dopadá, když člověk dá někomu šanci bez citů a pak čeká, že snad nějaký přijdou. Taky jsem porušila svoji zásadu a takhle to dopadlo.. Teď ho mám každej den na očích a přitom bych ho ani nemusela vidět.. Jeho poznámka, že by si přál, aby to bylo jako dřív, jde nějak mimo mě.. Nedokážu se na něj ani podívat abych udržela alespoň na 10s pohled.. Nevím, je to někde ve mě.. Ten zvláštní pocit odporu.. Ještě aby ne, když vás tak zklamal..
Nejdřív to sváděl všechno na mě.. Ale pak si uvědomil, že to zvoral on.. Ano, muži a jejich EGA.. Nojo, jsem ráda, že jsem to víceméně ukončila včas.. Pak by mohlo bejt pozdě..
A co? Život jde dál.. Bylo jsem šťastná na pár hodin a teď se zase posunem dál..:) Jsem v pohodě a nijak mě to nesebralo. Teď se jen směju tomu, jak jsem to vlastně mohla dovolit.. No, zkušenost do budoucna.. :)
A teď.. Ty kluky vážně nechápu.. Jeden má o mě zájem, strávíme spolu víkend a bavíme se uplně normálně.. A pak zas najednou takový zlom.. Jako kdyby si něco uvědomil.. Já nechci udělat znovu chybu a uspěchat to, ale opravdu nevím, co už po mě chce..:( A dcl mě to mrzí, ptž se jevil jako skvělej kluk...
No nic, jdu spát.. :) Tak dobrou noc a moc mě nedrbejte.. :P Pa

♥Lepší vestoje zemřít, než na kolenou žít..♥

26. května 2012 v 22:31 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Člověk se musí dostat do toho, aby nelitoval toho, co udělal.. Někdy je potřeba uvědomit si, že je to součást nás a nikomu do toho nic není. Miluju ty šťouraly, který o daných věcech nic nevědí, ale dělaj strašně chytrý.. A pletou se do toho, do čeho jim nic není.. Zažila jsem zajímavý víkend a nelituju toho. Nelituju toho, že jsem se cítila zas chvíli šťastná.. Copak je to nějaký hřích? Chtít to, co nemůžete mít? Chtít to, co nikdo nepochopí? Nezajímají mě JEJICH názory.. Je to jen moje volba.. Můj život a moje rozhodnutí.. Jestli si mám posrat vlastní život.. FÁJN.. Ale udělám to já a ne někdo za mě! I kdybych měla později litovat..Raději budu litovat toho, co jsem udělala, než toho co ne.. :)
Já vím, já vím.. Jsem jaká jsem.. A hold se nezměním.. Ubližuju lidem, stejně jako oni ubližují mě.. A když něco necítím tak, jak to má být, tak jdu prostě od toho pryč, i když to bude bolet mě a toho člověka, kterého se to týká...
Přiznejme si, nejsme bez chyb.. Já se řídím prostě heslem, že každý by si měl zamést nejprve před svým prahem a pak se starat o bordel na prahu u ostatních.. ;)
btwe.. Vím, že tomu moc nerozumíte, ale je to tak lepší ;) Prostě jen snůška názorů a pocitů..

♥Ta praxe ale vyčerpává.. :/ :D♥

24. května 2012 v 16:53 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Hojte děcka..
Týjo.. Jsem z tej praxe úplně vyšťavenáá.. :/ Minulej tejden na place a v kuchyni to byl frmol, ptž byl významnej tejden známej M. Rettigové.. Tak to lítalo. Ale teď? Tyjo, svatě tam! :D Ty pokoje to je šílený.. Dělat 30 pokojů komplet úklid.. Fííííha.. Přála bych vám to zažít tyjo.. :D Člověk by neřekl, jaká je to makačka.. A ještě to vedro.. Fujky.. :/
Ještě že už jen zítra.. I když.. V pondělí do školy?? To jako vážně?? Po třech tejdnech leháárka? :/ :D TO bude zajímavý..
Minulý víkend jsem jela za kámoškou slavit jejího přítele narozky.. To bylo něco.. Bylo nás tam devět.. :) Zaskákali jsme si s dětma na trampošce.. :) S kámoškou máme barmanskej kurz, tak jsme ještě míchali.. A pak skvělej pokec s jedním klučinou na houpačce.. :) Byla to paráda..
JO :D A taky jsme hráli hru.. Česko.. :D No to bylo něco.. Všichni už trošku s alkoholem a teď zapnout mozek a zapojit vědomosti.. :D mm.. Docela sme se nasmáli.. :D
No a tenhle víkend budu taky v luftě.. Holka, holka, kde sou ty slova, že se budeš učit?! Musim.. Dnes večer vlítnu aspoň na to, co vím, že píšeme a tak.. Pak musím ájinu.. :/ Fíííha..
No.. :D A jak se máte vy? Tak já jdu.. Papa :)

♥Tomáš Klus - Nina♥

20. května 2012 v 22:54 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Strašně pěkná písnička.. :))♥

♥Kreslené oči..♥

20. května 2012 v 14:58 | Miss○○ Invisible |  Všehochuť


Nejvíc obdivuju.. :)♥ Dokonalost!

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
podpisy jsou na obrázku, jinak FB

♥Kusowka 0.4♥

20. května 2012 v 13:56 | Miss○○ Invisible |  Kusowky

STOP, vrať se a polib mě..♥

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
FB

♥Síla slova♥

20. května 2012 v 13:49 | Miss○○ Invisible |  Všehochuť

Moc pěkné video.. :)

♥Spokojenáá.. :)♥

15. května 2012 v 17:20 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Ahojky lidičky!
Tak jsem se vám vrátila ze strastiplného výletu po Francii a Anglii.. :) A jaké to tam bylo? BOŽÍ! Tapkání 10h po Paříži první den a 10h po Londýně poslední den bylo dost náročný, ale jinak to bylo všechno super..! Viděli jsme toho spoustu! :) A bylo to vážně skvělý.. Tolik sme toho stihli..:) A viděli..
anglické rodině to bylo super.. Měli jsme strašně hodnou paní. Měla 4 děti, ale už dospělý, tak s ní nebydlely, ale měla úžasnou fenku.. :)♥
No, přivezla jsem si pěkný suvenýrky, i ty který sem nechtěla - jako třeba nachlazení, rýmu a škrábání v krku. Třikrát sme totiž v Cardiffu a okolí promokli na kost.. =/
No jinač, teď mám praxi, takže si ani nemužu dovolit bejt nemocná..
Na praxi to jde, ale je to náročný...
No nic, tak se mějte.. =)

♥Zmatky, zmatky, zmatky.. :D♥

6. května 2012 v 9:49 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Ahojda děcka..!
Tk už mi z toho začíná solidně hrabat.. Celou noc jsem nemohla spát a pořád jsme se budila.. Ráno jsem to vzdala a v půl 8 sem vsatala.. :D Z nervů sem začala uklízet.. :D Zametla jsem, vytřela, uklidila obývák a teď mě čeká balení..
Fííha.. Jesi to zvládnu, tak pak už jen jesi mám všechno..
No a ve čtyři vyrážíme busem.. :) Ve dvě musím z domu. :D A čeká na mě Paříž♥, Londýn♥, Wales♥, Cardiff♥ a Bath.. :)) Doufám, že bude normálka počasí. Ani hnusně ani vedro.. :D Držte mi pěsti a myslete na mě.. :P
Heyky, mějte se tu ten týden beze mě dobře. Myslím, že už vám moje depresivní a stěžující články lezou na mozek stejně jako mě.. :D Protože jsem F. křivdila.. :( Ono mu je opravdu špatně a ještě hůř než sem si myslela.. No prostě jsem blbá a myslela jsem si něco, co bylo naprosto opačně.. :/ Chudák. Ale vyřešili jsme to..:)
Nojo, hold to nemám v hlavně někdy v pořádku.. Ale to ste už poznali.. :D Já jen.. Asi vyvádím protože ho nechci ztratit.. Po tak dlouhý době jsem potakala někoho, kdo mi za to konečně stojí. Se kterým sem šťastná, stýská se mi po něm, bojím se o něj a hlavně ho MILUJU.. :) Tím to asi bude. Tak mi to nezazlívejte, že občas vyvádím.. :)
No nic, jdu si zabalit, zavolat si operátoroj jak jsem na tom s romingem a pak udělat něco se sebou. :D
Tak se tu mějte blogoví závisláci.. :P♥

♥Bad mood..♥

3. května 2012 v 14:47 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Nevím, proč mě to tak rozhodilo.. Asi protože mě to zklamalo.. Zase jsem měla plány a zase se to pokazilo.. Ale teď jakoby jinak.. Měli jsme spolu strávit víkend.. Ještě než pojedu na týden do ciziny. Protože pak se asi moc neuvidíme, když máme praxi. Dostal angínku a penicilin a nemůže přijet.. Nebo nechce..? Nevím. Mrzí mě to..
Nemůžu mu to vyčítat nebo něco, ale vevnitř je takový ten smutný pocit.. Že nejeví žádnou iniciativu.. Nejen teď.
Nevím, máme v tom vztahu nějaké díry, o které občas zakopneme.. Budeme mít za 2 týdny výročí.. Ani nečekám, že si vzpomene, nebo že snad udělá něco překvapujícího.. Miluju ho, ale někdy si tím naším vztahem nejsem jistá..
Já vím, všechno to k tomu patří, jen jsem to potřebovala někam napsat..Někomu se svěřit.. A blog se nabízí..
Takže teď si pustím hudbu a budu za velkou zdí, schovaná v rohu, kde mě nikdo nenajde..
Tk se mějte.. :-)