Červen 2012

♥I don´t understand myself...♥

27. června 2012 v 13:41 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Kolikátý je to už článek o něm?? Rači to ani nepočítám.. :/ Vždyť nepíšu skoro o ničem jiném.. Omlouvám se, ale nejde to..
Nemyslete si.. Taky mě to ničí a vadí, že na něj pořád musím myslet.. O to hůř, když už se konečně z toho dostanu, zahraju to do outu a rozhodnu se, že někoho jako je on nepotřebuju, tak mě pozve k sobě na grilování.. :/ Nechtěla jsem tam. Odmítla jsem.. Ale kamarádka mě přemluvila.. Šla jsem tam kvůli ní.. A nakonec jsem byla ráda, že jsem tam šla. Protože jsem se potřebovala odreagovat.. Ale o to nejde.. Zase jsem ho viděla. Teda, já se snažila na něj nedívat.. Ale on se na mě koukal jak smutný štěně.. Omluvil se mi. Asi 3x.. Ale nevím, jestli to myslel upřímně, nebo to bylo jen protože ho ta jeho bejvalá poslala k šípku..
Snažila jsem se s ním moc nebavit.. Celý ten večer.. Ale ke konci už to vypadalo, že se i bavit dokážeme.. Řekla jsem mu, že omluvu přijímám, ale ať od toho nic nečeká.. Já totiž nevím, co on chce.. Co čeká.. Co hledá.. Třeba jsem jen náhrada za tu jeho.. A to nechci...:(
Přestože jsem sama, a nedokážu bejt sama.. Nechci s ním mít jen sex-vztah.. Ale zas vím, že v opravdovým vztahu by nám to neklapalo.. A dívat se na něj jako kamarádka mě taky ubíjí... :/ Sakra, já jsem vážně případ.. :/ Nebudu se vám divit, když to nepochopíte.. Když MĚ nepochopíte.. Já sama sebe taky nechápu..
Vím, že všude kolem je chlapů spousta a to všechno.. Ale já prostě nemám štěstí.. A nechce se mi zjišťovat, že další hajzl je zase jen hajzl.. :( Já vím.. Jsem prostě ztracený případ.. Čekat nedokážu, sama být taky ne a tk skočím každýmu idiotovi na lup.. Snadná kořist.. :/ Zabte mě! :D Opravdu na to nemám..
Bude dělat další grilovačku.. Mám teď takový období, že bych chtěla slavit a opít se a zapomenout na svět.. A odreagovat se.. Ale nevím.. MÁM jít? :( Je to na mě.. To je to nejhorší.. :D Nikdo se za mě nerozhodne.. Sice nevíte uplně všechno, ale vy co jste četli všechny články týkající se JEHO.. Poraďte mi, co byste dělali.. ;) V mý situaci..PROSÍM.. :(
Já sama vím, že nikdy nebudu pochopena.. Ale přece jen mám tři možnosti.. Bud kamarádka, přítelkyně, nebo.. To bych zavrhla.. :D No a ted jen co chce on.. :( Asi tam pujdu.. Abych to zjistila.. No, ještě je na to čas..
A dost už! Co škola? :D CO výzo? Mohla bych teď říct, že kvůli samému klukovi jsem si posrala průměr, ale není to pravda ;) NAŠTĚSTÍ.. Jen to byl prostě pech.. Čtvrtletku z matiky jsem trošku podělala.. Ptž tam jako tradičně dala úlohy těžkého kalibru, které jsme nikdy nepočítali.. Dostala jsem za 4.. :/ O dvě desetiny mi utekla dvojka a tak nemám vyznamenání.. :) Ale kdo by si z toho lámal hlavu.. :) Celých 11let na škole jsem vždycky měla vyznamenání, tk je asi na čase na nějakou tu trojku.. :) A myslíte, žebyste mohli říct, že jsem to flákala, když mám 11 jedniček, 7 dvojek a jednu trojku?? :) Je to sice smůla že mi to vyznamenání uteklo takhle blbě, ale já si myslím, že je to pěkný ukončení druháku.. :) A takový cár papíru za tu dřinu?? :D Rozhodně jsem spokojená..:) Nooo.. Jinak se opravdu těším na odpočinek od školy, jinak by mi začalo hrabat.. Nejen z učení, ale i ze spolužáků a sporů s holkama na pokoji.. :D No a v pátek řádně s kamarádama oslavím příchod prázdnin na akci.. :) Těším se.. Tak si užívejte poslední dny a pište doojmy.. :) Papa

P.S. Píšu spontánně, tak jak mě to napadne.. Tak mě prosím odpusťte, jestli se vracím od jednoho k druhému a taky pardon za hrubky.. :) díky ;)

obrázek od >Lula<

♥Five Finger Death Punch - Coming Down ♥

24. června 2012 v 20:23 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Je o něčem, dá se poslouchat...Me gusta :P♥
Zamilovala jsem si ji..

♥What doesn´t make you happy , make someone else happy .. ♥

20. června 2012 v 23:30 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Přestala jsem snít, začala jsem žít..
Opravdu mě nebavilo psát si s ním jen o jeho bejvalce.. O tom, jak na ní myslí.. Jak se probudí ve tři ráno, protože nemůže spát, jede za ní a na den je šťastný.. Jak se s ní vyspí a pak ji všude vidí.. NE! To už i ty konverzace o počasí byly lepší než tohle.. :/ Já ho vnímám jako úlet.. Ano, naučila jsem se to.. Nebo spíš zvykla sem si na jeho přístup.. A dokázala bych se chovat jako kamarádka.. Dokážu ho vyslechnout.. Ale nedokážu dokola poslouchat to samý..
Ona má kluka, kterýmu říká to samý co jemu a lže.. A on ji přesto chce.. Nechápu ani jednoho..
A nehodlala jsem to snášet pořád.. Nejsem jeho holka na zavolání, nejsem vrba, který si může postěžovat.. Nechci jí být.. Ne po tom, co se mezi náma stalo.. :/ Je to divné.. Bavit se o jeho bejvalce.. Nelíbí se mi to..
Chtěl pálit mosty? Chtěl zapomenout..? FAJN.. Tak ale se vším všudy..! On si mě smazal na FB, já jeho na skypu a v mobilu.. A tím jsem ukončila celou tu kapitolu.. Zavřela tu krabici s červama co mi tak nedala spát...:/
Dnes jsem se na skype přihlásila a blikala na mě žádost o přátelství... NE! Odmítla jsem to. Příjde den, kdy se s tím natolik smířím a blokuju ho.. Ale to musí jít vše postupně..
Už prostě nechci bejt ničí panenka.. Ničí ,,ta druhá".. Chci toho, který o mě bude bojovat.. Bude si mě vážit a prostě mě milovat.. Tak prosté a jednoduché to je.. Chtít... Ale někdy to prostě nestačí a nedaří se..
Anyway.. I´ll be OK.. I´m OK.. I´m just... Just it hurts...
Good night, sweethoneys..

♥Nový dizajn♥

16. června 2012 v 12:30 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Ahojky..
Tak konečně jsem změnila dizajn.. :) Sice byl opravdu skvělý, ale chtělo to změnu.. :) Už tu byl 4 měsíce, což je u mě nezvyk.. :D Jak vidíte, dess mám od stejné autorky jako vždy - od sbé Charlotte. A to proto, že její dizajny maj vše, co já od nich očekávám. :) Mají v sobě nějaké kouzlo..
Tento mě zaujal.. :) Řekla jsem si, že jsem snad ještě nikdy neměla dizajn do modra a hned se mi zalíbil.. :) Teď je sice nezvyk ta široká stránka, ale to si zvykneme.. :)
Opravdu se mi líbí, tak snad vám taky..! ;)

Avatar od charlotte♥Kabátek 0.2♥

16. června 2012 v 12:26 | Miss○○ Invisible |  Kabátky Blogu

Autor dessu: Charlotte
Autor popisků v menu: Charlotte
Na blogu od: 29.2.2012
Na blogu do: 16.6.2012
Spokojenost: Naprosto mi vyhovoval. Skvělé barvy, nápis, popsiky, stránka.. Prefektní! 100%


Klikačka ke kabátku:

♥Zamyšlení 0.2♥

15. června 2012 v 23:07 | Miss○○ Invisible |  Momentální zamyšlení

Podmínkou žití v tomto světě je si bez vyjímky zvyknout na realitu...:/

Seděla jsem kousek před tebou.. V první řadě.. Ale ty jsi o tom nevěděl.. Dívala jsem se na tu krabici, do které jsi byl zavřený a naslouchala těm lžím.. Ten, kdo je říkal, tě vůbec neznal, přesto jsem si tak trochu přála, aby to, co říká, byla pravda.. Slzy mi stékali po tváři a na kapesníku už nebylo volné místo... Jak jsem si jen mohla myslet, že nebudu brečet? Snad proto, že jsem nepřetržitě brečela týden a myslela si, že už slzy došly?? Nebo jsem jen byla naivní.. Možná.. Jsem si přála, abych neuronila ani jednu slzu... Byla jsem na tebe naštvaná, víš?? Na tu chvíli.. Za to, že jsi byl takový srab..Nechal si nás tady a sám tak nedůstojně odešel.. Ptám se sama sebe: Proč?? To ti na nás doopravdy tak nezáleželo?? Opravdu jsi byl takový sobec?
Ne, nechci si tě tak pamatovat.. Ne, nechci..
Opřela jsem se o mamky rameno. Plakala, stejně jako všichni ostatní v této černé místnosti. Nářek, vzlyky a pláč.. To jediné se teď ozývalo.. Pak ale vše ustalo.. Ty ses doopravdy začal propadat, doopravdy jsem tě viděla naposled. Začala jsem brečet naplno.. Myslela jsem, že mě ta bolest snad roztrhá.. I teď, stále i po té době, mě píseň "Až mě andělé" dokáže úplně vykolejit a nezáleží na tom, kde zrovna jsem..
Ten čas, který to všechno měl zahojit už je dávno pryč.. Tak proč mě pořád navštěvuješ ve snu? Proč mě stále mučíš vzpomínkama? Proč stále některé noci probrečím? Proč mám stále tu díru v srdci??
PROČ?! Proč si musel být takový srab?? Chci, abys věděl,jak jsi mě zklamal.. A já se teď bojím.. Bojím se, co bude dál. Bojím se celé ty roky.. Jakoby to samo o sobě nestačilo..
Brečím.. Brečím i teď.. Brečím nad tou vzpomínkou.. Přesto nechci smazat nic, co je s tebou spojený.. Ačkoli více bylo toho špatného, je to vše součástí tebe.. A ač ty lži se dobře poslouchali, jen já si pamatuji, jaký jsi doopravdy byl..
Poslední sbohem, poslední a pak konečně pryč z té místnosti..
Sbohem, tati.

♥Konec nostalgie!♥

10. června 2012 v 22:22 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Přistihla jsem se, jak mi chybělo, že se mi od pátka neozval.. Přistihla jsem se, jak na něj neustále myslím a přemýšlím o tom, že si dám na depku panáka nebo cigaretu..
Nechtěla jsem se tak cítit.. Ne, když to byl úlet.. Aspoň pro něj. Mé naivní já si myslelo, že všechno, co psal, všechno, co říkal by snad mohla být pravda.. Ale pravdu jsem se dozvěděla dnes..
Vrátil se ke své bejvalce.. Vše jí o našem společném čase řekl a taky nezapomenul zmínit, že si to vyčítá! ANO, vyčítá si to! Chápete to? :/
Já jako chápu, že s ní byl rok a něco k ní cejtil.. Ale rozešel se s ní, protože ho nepřitahovala, chovala se jako dítě a taky ho podvedla.. A on je nejdřív v pohodě, ale pak když už ho ona nechce, začne ho štvát že není jeho, že ji nevlastní a začne se mu stejskat?? Toto je mužská logika? :/ Není moje, nebude ničí?!
Když ji doopravdy miluju, tak si snad nezačínám nic s nikým jiným ne? Nebo to jako musel zjistit tím, že se mnou strávil víkend?
Ona mu řekne, že ted bude dva tejdny s nějakým klukem a pak uvidí, jesi ho ještě miluje a on na ni jako bude čekat? :D
Dobrý no.. A mě celou dobu vodil za nos, oblboval a nakonec využil?
Ne, podle něj ne.. Prý mě nechce zatahovat do svých výčitek.. Jedno jediný promin a nazdar.. :/ Tojo. A ještě budem kamarádi ne? A já se nakonec budu na každej oslavě koukat jak se mucká s tou kozou? Ne, to není žárlivost, to je odpudivost..! :/ Štve mě.. Štve mě, že sem mohla bejt tak blbá.. Tak naivní.. Štve mě to, že mám tak malou sebekontrolu a naletim každýmu blbcoj.. Štve mě i to, že pro mě štěstí nešvitoří a nedokážu potkat konečně nějakýho kluka do budoucna! :( To je to tak těžký? Středně vysokej, 20-25let, sympaták, trochu svaly, rozumnej.. V hlavě srovnáno... Pár dobrých vlastností a byla bych šťastná.. Nééé.. Já musím zase bejt tak blbá.. :/ Potěš hrábě! :D Kam sem to zas lezla..
Nic, slíbila jsem si žádnou nostalgii.. :) Dala bych mu nejrači přes držku.. :D Věřte.. Ale nejsem taková. Že bych se mu chtěla pomstít.. Štve mě to. Ale, když ji miluje.. Tak to chápu.. Vlastně. Jak bych tomu mohla rozumnět? Takovou lásku jsem asi ještě nepotkala.. :D I když v jeho případě ta holka je fakt praštěná na palici a rozhodně bych na ni nečekala.. :/ Ale což, ať si to vyžere.. Ale newm teda.. On si myslí, že budem kámoši.. Já jako s bejvalejma občas vycházim.. Ale tenhle mě teda pěkně vytočil.. Ačkoli to byl jen ,,úlet".. Zametal se mnou.. A je to nejlepší kámoš kluka mojí nejlepší kámošky.. Takže až já někam pujdu s ní, tak tam bude.. :/ A s ní.. To pujdu pryč.. :D To se na mě nezlobte, ale tohle nedávám..:D Dívat se někomu do očí a dělat jakože nic.. A ještě k tomu, ona by o mě věděla..A vražedný pohledy teda fakt nesnáším.. At si ho sežere! :D já to vidět nemusim.
Nic, zase nic neumím a škola mě nebaví.. Chci léto a volno..! :/ :D V úterý jdem na bowling se odreagovat.. :) Tak aspon tak. Těším se. Bowlec hraju moc ráda. Tak dobrou jezinky.. :)♥

♥Dobrý den, mé jméno je deprese..♥

7. června 2012 v 17:04 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Znáte ten pocit, když vám i maličkost dokáže zkazit celou náladu? A najednou je vám na houby? Tak to je to, co se mi děje poslední dobou nějak často.. Když jsem ve škole, tak se snažím odregovat s kámošema a nedat nic najevo.. Ale někdy prostě stačí, aby někdo něco řekl a okamžitě mám náladu na bodu mrazu..Možná je to tím, že mám své ,,období".. Nebo možná taky tím, že se mi zdá, že se všechno hroutí...:/
Ne jen, že kámoška tu už po dva dny brečí, protože se bojí, že je těhotná a nedá si nic vymluvit.. Co jí chcete říct? Když je o tom přesvědčená a přesto to není ještě jistý? Včera jsem ji přivedla na jiný myšlenky a ještě jsme si z toho dělali legraci.. Ale dneska to šlo z kopce.. Hlavně po tom, co se s přítelem pohádala..
Druhá kámoška je stejně náladová a stačí jedno špatný slovo a ona se urazí (má to v povaze). Pak na vás nemluví a má jen naduté tváře.. Tomu taky přestávám rozumnět..
Pak zase posloucháte celej den, jak kámoška propadá z ájiny a z matiky a jak se celej rok snažila..
A pak je tu stále ten samý problém s klukem..
Včera jsme si psali.. Odpoledne úplně v poho.. Už mi spadl balvan.. Ale předčasně..Večer mi začal psát, proč má depku z toho že ho jeho bývalá nechce? Že se s ní rozešel a cítil se líp, když ho chtěla zpátky a on ji odmítal tak to bylo fajn, ale teď když už o něj nestojí, tak se mu najednou stejská.. Byl rok na ní zvyklej a prej to přejde..
Chápete to? Proč mi to jako píše?? Opravdu jsem nevěděla, co na to napsat.. Jen sem mu napsala, že jesi to tak cítí, tak má svou volnost a může se k ní vrátit.. Na což mi napsal, že ne. Že ona ho nechce a on už ASI taky ne.. Že to je jen zvyk, že byla pro něj samozřejmost atd... Blah, blah.. Že až to nebude aktuální, tak to přejde..
Pak co mi psal za hovadiny, to mě teda dostalo..! :/ On je taak.. Ani nevím jak to říct.. :/ Z tej bejvalej si dělal hadrovou panenku.. Ta dělala, co chtěl a prostě poslouchala. On se to teď snaží aplikovat na mě. Ale to ať si nemyslí.. Nejsem žádná jeho hračka! Já nebudu skákat jak on si pískne..! :/ A rozhodně nebudu konejšit jeho porozchodové deprese.. :/
Už to nechápu.. Na začátku takovej pohodovej kluk.. Vypadalo to tak nadějně..BOŽE! Že já jsem vždycky tak naivní.. Opravdu závidím těm holkám, které mají takové štěstí a najdou lásku an celej život.. Se mnou je asi něco špatně nebo co.. :/ Mě se to prostě nedaří.. Nic, nemá cenu toto řešit.. Snad lepší bejt sama než mít depky z takovejch volovin.. :/
Tak se mějte děcka.. Já se opravdu z tohoto ústavu těším domů.. :)

♥Just thinking...:)♥

5. června 2012 v 19:58 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Přemýšlím.. Poslední dobou nějak často. Nad životem nad zážitky, chybami jaké jsem udělala.. Lidi, které se jsem potkala..Všechno, co jsem zažila..A na co jsem přišla? Že to stálo za prd. Ale přesto každý den vstávám s úsměvem a dokáži životu a ostatním, že jsem šťastná i bez toho. Nesplnilo se mi všechno, co sem si přála, neskončilo všechno tak, jak jsem chtěla, ale ještě toho mám hodně před sebou tak proč věšit hlavu...
Nic.. :D Stalo se vám někdy, že jste měli skvělé kamarádky, skvěle ste si rozumněli, scházeli se a pak skončila základka.. Vy ste si slíbili, že se budete vídat, ačkoli byla každá na jiné straně zezačátku ste se o to pokoušeli a pak nakonec ste neměli čas ani příležitost se sejít? No a nakonec se všechny ty plané sliby a všechny ty řeči o kamarádství najednou rozplynuly a oni snad zapomněli? Můžete být asi rádi za pozdrav..

♥Kusowka 0.5♥

5. června 2012 v 19:25 | Miss○○ Invisible |  Kusowky

Hrošííík.. :)♥

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
FB