Srpen 2012

♥Double 0.2♥

25. srpna 2012 v 20:01 | Miss○○ Invisible |  Double

Roční období..♥
Jeké máte nejrači?? :) Já osobně jaro nebo podzim.. :)

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
na obrázku

♥Kusowka 0.6♥

25. srpna 2012 v 19:58 | Miss○○ Invisible |  Kusowky

Kdybyste mohli číst, co je v mém srdci, byly by jste v slzách..

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
http://weheartit.com/

♥Abbey Dawn 0.2 - Jarní kolekce♥

25. srpna 2012 v 19:45 | Miss○○ Invisible |  Abbey DawnNádhera!! Všechno z její kolekce je super! Ale ty mikiny a ta poslední tygří vesta!♥ Wow.

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:
ZdrojííK pro mě:
http://avril-images.net/

♥Avril Lavigne se bude vdávat!!♥

25. srpna 2012 v 19:32 | Miss○○ Invisible |  Avril - NEWS

Vyšlo najevo, že Avril po rozchodu s Brodym Jennerem, nezůstala dlouho sama. I přesto, že byla nařčena a zachycena na fotkách v různých situacích se svojí kamarádkou, Avril přes půl roku tajila vztah s frontmanem kapely Nickelback Chadem Kroegerem!
Potvrdil to Top Magazín!
Tento sladký páreček, prý na nic nečeká a už plánují svatbu! No, snad to Avril konečně vyjde! :)
Já osobně Nickelback zbožňuju a pokud vytvoří nějaký song spolu, nedotkne se mě to! :) Myslím, že je to super. Snad konečně bude šťastná. Hodně štěstí.. :)

------------------------------------
ZdrojííK pro tebe:

♥Konečně úplně volná..!♥

23. srpna 2012 v 11:16 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Ahojky děckaaa..:)
Tyjo, nějako nám to utíká, co? =/ No.. Co napsat. Autoškola ujde, prázdniny se krátí, škola se blíží a mě je z toho blbě!! :D
Samozřejmě, stále je co dělat. :/ Sušili jsme seno a ted chodíme pořád na brambory.. 50 řádků je 50 řádků a samo se to nevybere :/ Ach, jak mě všechno bolí..! :/ Ale včera jsem si dala voraz, ptž bylo hnusně a jela jsem za kamarádkou a šli jsme do kina na: Ted! Víte jak jsem říkala, že to chci vidět? :D Nezklamalo mě to! :D Mrtě prdel to byla a fajn odreagování zase s NÍ.. :)) Dneska jsem přijela, ptž mám autoškolu. =/ Jinak by bylo ale fajn být u ní až do pátku :( Nojo..
Jak dlouho už tu nebyl článek o NĚM? (ještě jsem mu asi nedala přezdívku :D Řekněme Filip) Tak je na čase, aby tento byl poslední ;-) Unavuje to jak , tak vás a tak lidí v mém okolí.. :) Jednou jsem si s ním psala a zase psal nějaký svoje hovadiny.. A já pořád jen přemýšlela co se pokazilo, že nedokážeme výst ani normální rozhovor a když pro něj už nic neznamenám proč si mě nesmaže. Normálně jsem se ho zeptala, jesi ještě někdy budeme normálně konverzovat a on si z toho dělal prdel, že nevidí do budoucnosti a takový kecy.. No a pak sem mu napsala, že sem měla pravdu, že se pak spolu bavit nebudem a že sme měli hned od toho pokazení se přestat bavit a zapomenout. Ptž takhle si akorát navzájem cucháme nervy. A on mi napsal že je mu uplně fuk jesi si píšem, jesi mám nervy nb cokoli (zase to překroutil! :D - jak jinak). NO a to bylo už jasný znamení pro mě uzavřít KONEČNĚ tuhle pos*anou kapitolu, blokovat a smazat! :DD
Cítila jsem uvolnění, vztek a radost..! Prostě splynutí smyslů.. Je to paráda.. :) Myslím, že jsem ho od sebe dostala konečně na furt. A až někdy přileze, s radostí mu i vyhláskuju odmítnutí!! :D
Jen mě štve, že nejsme ani kámoši. To ne snad proto, že bych po tom toužila, ale proto, že jsme byli parta (moje kamarádka chodí s jeho nejlepším kámošem) což znamená že na všech oslavách, kam mě kámoška pozve, pozve i svýho kluka a tím pádem i Filipa :/ Nebo když Filip bude pořád grilovačku pro partu, tk já tam prostě nebudu moct přijít ptž už ho nechci ani vidět IDIOTA a navíc se spolu nebavíme.. :/ Takže jsem vlastně ztratila i fajn lidi.. =/ (kámošku samozřejmě ne.. ;) ) Ale i zbytek mi bude chybět.. Byli to fajn oslavy s nima.. :)
No nic. Už zas moc melu :D Tak se mějte, užívejte si zbytek prázdnin a zas někdy :-*

♥Pokračování Na vlásku♥

18. srpna 2012 v 22:15 | Miss○○ Invisible |  Všehochuť

Hey tak to je i na mě moc :DD Já se natlemila jako blázen :D lidi to musíte vidět.. :D

♥I´m soo STUPID!! :(♥

18. srpna 2012 v 10:41 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Včera jsme se vrátili... Co k tomu říct?? Tři dny by stačily.. Nesvěčí nám být pohromadě v jedné místnosti...Voda byla ledová a počasí bylo někdy na prd, ale přesto to tam bylo hezký.. Až na ty hádky..
No.. Přijeli jsme asi v šest navečer a kámoška mi psala jesi nechci jít na diskotéku.. Jsem přemejšlela, jestli jo nebo ne, ale byla jsem unavená tk se mi ani nechtělo.. Nakonec jsem ale šla, protože jsem se tam měla seznámit s jedním klukem.. Hm, kámošky milencem. To nebyl dobrý nápad. Znali (znají) se dlouho a pořád vzpomínali na společný zážitky, mluvili jen spolu a já jsem tam byla fakt jak to kolo u vozu.. =/ Měla jsem to vědět! Vždycky když jdu s Tamarou (kámoškou), tk to tak dopadne! Buď potká někoho, díky komu na mě zapomene, nebo si jí všímá tolik známých, že si nestíhá všímat mě.. =/ Bože to bylo tak trapný! Oni seděli vedle sebe, já naproti nim, jak ta opuštěná houpačka v dešti.. Když se začali bavit o dvou dnech zpět, kdy si dali ještě s jedním klukem trojku, opravdu jsem měla dost.. =/ Chtěla jsem domů! Co nejrychleji.. Věděla jsem, že si mě ani nevšimnou a když ji vzal Radek (ten kluk) kolem pasu, tk už jsem prostě neměla na co čekat. Zvedla jsem se a odešla. U východu jsem potkala svoji kámošku, kterou jsem dlouho neviděla. Adélku. Tak jsme šli na panáka a povídali si. Já ji řekla, že už musim dom, že mám náladu na prd a nechci jí zkazit její.. Řekla jsem jí, že kvůli kámošce a co mi udělala, tk sme se rozloučili a já v jednu byla doma.. =/ Ta hodina a půl na kterou sem tam šla se mi opravdu zdála zbytečná a nejhorší jakou jsem s Tamarou zažila! =/ NIKDY už s ní nikam nepujdu! Vždycky to dopadá stejně..! :( A víte co? Ani se mi neozvala.. Nescháněla mě, nepsala, nevolala. Asi mě nepotřebovala.. Prostě jen spolu skončili s Radkem někde ve křoví a na mě samozřejmě (jak jinak) zase zapomněla!
No řekněte mi, na co je taková kámoška? :(
Je mi opravdu smutno a cítím zklamání a bolest.. Jsem opravdu pitomá!! Neměla jsem nikam chodit, vyšlo by to na stejno.. :( Achjo. Jdu, zatím ahoj

♥Ááádios :P♥

10. srpna 2012 v 21:29 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
↑Miluju! :)♥ Krásně řečeno.↑


Ahojte blogáci! :)
Tak se s vámi oficiálně loučím.. :) Zítra jedeme na dovču. ;) Parádička. Těším se. Chata, bazén, tobogán, klouzačky, aquazorbing, minigolf, kuželky, koně,.. Oh!♥ Po dlouhé době rodinná dovolená.
Sice beru noťas s sebou, ale nejspíš přidám třeba jen song, krátký článek, obrázek nb tak něco.. :-)
Noo.. Autoškola? Už mám polovinu jízd za sebou a výuku skoro u konce a jsme ready.. :D No, chybky už jsou menší.. No, mám problém s dodržováním rychlosti :D Ale víte jak.. Já jedu ve vesnici 52km/h, ptž to nestihnu tk moc ubrzdit a instruktor mě peskuje za to, že jedu rychle.. :D No tak víte jak.. :/
Máme tři instruktory a já pořád jezdím s tím jedním, kterýho nemůžu vystát! :D Jen jednou jsem jela s takovým postarším.. S tím to bylo v pohodě a pak s majitelem autoškoly a to je naprostá pohodička! :) Týpek kolem třiceti, strašně dobře se s ním kecá, ale taky naučí. Vytkne, a poučí, ale tk jak to má být.. :)
No, Tak teda na týden čájo.. :) Papa♥

♥Good time..? :) For now.♥

5. srpna 2012 v 20:11 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Na chvíli v hřejivém obětí paprsků.. Na chvíli venku z té tmy.. Na chvíli..Zapomenout.


Ahojky děcka.. :) Jak to jde? Já teď jezdím jako šílená.. :D Tím nemyslím šíleně nezodpovědná, ale mám hodně jízd :) Za týden odjíždíme na dovolenou.. ;) Letos žádné moře.. (Bohužel), ale po Česku je to taky fajn. A hlavně pojedem jako rodina.. :) Doufám :D Že bude aspoň ten týden klid.. ;-) Tak musím něco nahnat :)
No, autoškolu zatím zvládám, ale ráda bych ji stihla udělat ještě v září.. Jenže to nevypadá. Protože podle mých výpočtů hodin, kterých máme mít výuky to vychází až na říjen.. =/ NO, hlavně abych závěrečky nedělala v zimě! :D
Jízdy mě baví.. Ale vždycky jsem tak nějak nervózní.. I když už je to několikátá jízda.. Po každé udělám nějakou chybu a většinou se ty chyby opakují.. :D V zatáčkách to řežu do protisměru a parkuju nakřivo :D Copak parkování, v tom můžu vycouvat, ale to zatáčení do protisměru mě štve.. =/ :D Ale už se snažím vjíždět pomalu a docela to jde.. Snad mi to půjde i zítra.. :) Dneska jsem měla jízdu! Zítra další a ve čtvrtek zas.. :D Jakoo, vstávat o prázdninách v šest abych stihla jízdy v sedm :D TO je vážně kouzelné prožití prázdnin :D Ale co.. Těším se až budu mít řidičák (*klepe o stůl div ho nerozmlátí*) - hlavně nic nezakřiknout! :D A taky se těším až od ledna budu moct jezdit na scootříku .. :)
No, jinak na chvíli jsem v klidu.. :) Zapomněla jsem na strasti života, na kluky a když je mi teskno, jen si pustím hudbu a nevnímám.. :) S kámoškou řeším její trable s klukama, radím a doporučuji.. Chci, aby už byla štastná.. :) A tak nějak mě to uklidňuje.. Někdy bych si přála být obletovaná jako ona.. Ale pak si vzpomenu na ty problémy..:)
Když si chci zabrečet, pustím si film..;) Nepotřebuji, aby mi k tomu dal důvod kluk! :) Už kvůli klukovi ani slzu! ;)
Jako dnes.. :) Mrzelo mě, že protože musím jít dřív spát neuvidím zelenou míli.. :) Tak jsem si ji pustila.. Miluju ten film! Smutný, intenzivní.. Pro mě už předvídatelný :D Ale stejně jsem ve stejných scénách jako vždy brečela.. :)
No, Ještě než odjedeme na dovolenou, dám o sobě vědět.. :) A snad taky přidám něco jiného než jen žvásty z mojí hlavy.. :D No, a taky si přečtěte další díl povídky.. :) Budu ráda za názory..;)
Tak se tu zatím mějte.. :) Dobrou

♥Nickelback - If Everyone Cared♥

3. srpna 2012 v 13:59 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Protože oni♥

...Kdyby měl každý rád a nikdo by nebrečel
Kdyby každý miloval a nikdo by nelhal
Kdyby se každý rozdělil a zhltl svou pýchu
Viděli bychom den kdy by nikdo neumíral.♫♪♥