Září 2012

♥Destroy, what destoys you..:)♥

22. září 2012 v 17:19 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Poslední dobou přemýšlím.. Přemýšlím tak moc, až je mi z toho špatně a v podstatě to přemýšlení nemá žádný výsledek.. Nedopídím se ani k malému vyřešení, radě, prostě ničemu. Jen můžu stále a pořád dokola přemýšlet nad vším co se odehrává, odehrálo a ještě odehraje..
Znáte ten pocit, když se na něco tak strašně těšíte a když to pak konečně příjde, tak si vlastně uvědomíte, že to není nic mimořádného a není oč stát? Nějak podobně jsem se cítila v den svých Osmnáctin..:) Vím, že je to velký den. Těšila jsem se, ale pak jsem se v podstatě necítila nijak zvlášť jinak. Popravdě si ani nepříjdu už jako dospělá. Nebo nechci?.. Na jednu stranu nechci pryč z té bezstarosti.. Z toho, že za sebe ještě nemám odpovědnost a mohu si naplno užívat života.. Na druhou stranu cítím zodpovědnost a touhu po tom být dospělá. Přesto se tak ale necítím. A po všem tom přemýšlení mi došlo, že z té ,,teenagerské" naivity přece jen nakonec musím plně vstoupit do tvrdé reality..
Co k tomu říct? Ty trapné momenty, kdy vám vlastně blahořejí lidé, od kterých byste to ani nečekali a stále dokola a dokola děkujete.. Ne, nemusím to. Roky plynou a jeden navíc.. Než se nadějeme, zase budeme slavit to, že je mi naposledy ,,NÁCT" a je to pořád dokola..:) Nebudu popírat, že něco se mi líbilo a narozeniny má snad každý rád.. Já jen nemám ráda to obrovské HÁLOO, které z toho lidi dokáží udělat..:)
Pamatujete si ještě na Patrika?? (zmiňovala jsem se o něm asi o dva články níž).. Nechápu to, ale zase mám takový zláštní pocit.. Na jednu stranu mu nechci dávat šance, ale na druhou stranu na něj pořád myslím a pokaždé mi v břiše něco popoletí, když napíše.. Zkoušel to.. Zkoušel jesi má šanci. A já mu ji dala. Neodmítla jsem jeho pozvání na rande v podobě pouštění draků.. :) Kdo by mohl odmítnout..Takové originální rande:D Nejprve jsem si s ním nic nechtěla začínat.. No, prostě jsem chtěla už zralého, rozumného a životem zkušeného, aby věděl co chce.. Ale pravdu je, že muž vás může zklamat v každém věku..
Nejprve Patrik nebyl ani můj typ.. Viděla jsem nás oba jako úplně odlišné tvory.. Ale čím víc sme si psali, trávili vzdálené večery u stejného filmu a povídali si, přišla jsem na to, že jeho řádky mi na rtech vykouzlí úsměv, jeho úsměv mě přivádí do rozpaků a také jsem si uvědomila, že hodného a milého kluka v téhle době těžko pohledat. Co na to říct.. Snad jen, že jsem mu dala šanci. Dala jsem mu příležitost a doufám že toho nebudu litovat.. Ale, díky přemýšlení jsem si objasnila některé věci.. A jednou z nich je, že nebudu odmítat každého kdo se o mě snaží jen kvůli nějaké představě, že všichni jsou stejní.. Nechci se snížit na Filipovu úroveň a házet všechny do jednoho pytle, navzory všem zklamáním.. I kdybych měla padnout na hubu, raději spadnu! Budu litovat radši toho, co jsem udělala, než toho co ne..:-) ANo, nakonec to stálé přemýšlení nebylo na nic a konečně jsem zase zpátky a chci žít!..
No, týden jsem byla doma a válčila s bacilem.. Bacil jsem ještě úplně neporazila, ale nehodlám déle zameškávat..A také si nějakým bacilem nezkazím narozeninový dárek a to tetování..:-) Od první chvíle, kdy jsem se byla kouknout na vypracovaný návrh, který jsem si na tatérce vymyslela a který jsem zatím měla jen ve své hlavě se nemohu dočkat až se ve čtvrtek 27. ocitnu na jejím křesle a nechám se zkolit tou bolestí!:)
Myslím, že už vás to asi nebaví ani číst.. Proto se s vámi loučí úplně nová Miss Invisible♥


♥Just in time..:)♥

12. září 2012 v 15:23 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Čas, který tak neúsprosně letí.. Čas, který nás všechny ovládá.. Čas, který se na nic neptá.. On - vládne.

Nechtěla jsem na intr..Nechtěla jsem do školy.. Kdo by chtěl. Ale musela jsem.. Žiju, dýchám, válčím a umírám zároven:D
Pátek.. CO k tomu říct. Poslední večer s nejlepší kamarádkou, poslední discotéka, oslava mých 18tých narozenin.. Je nutno říkat jak jsme si to užili a jak jsme dopadli? :D No naprosto luxusní akce a odreagování..:D Vynahrazení za ty všechny podělaný disco..:D Hodně zážitků, hodně smíchu a tanců.. NO prostě nezapomenutelný..!
Utíká to.. Jako blázen.. Zítra je mi 18 :) V sobotu oslava.. Ve středu 19. nebo 26. závěrečky z autoškoly.. No..:D Čas je neúprosný.. Navíc jsem nastydlá a je mi zle..
Jak se vede vám?? :)

♥The Offspring - Cruising California♥

12. září 2012 v 15:16 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Oblíbila jsem si ji :)

♥A už to začíná...♥

2. září 2012 v 12:08 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Čas nemůžeme zastavit, ani vrátit.. Ale můžeme určit, jak ten čas využijeme.. ;-)

Joo, lidi a je to tady. Byl poslední pátek prázdnin a teď je poslední den.. Včera jsem si balila na intr a dneska mě to čeká zas.. Ještě že mě mamka odveze :D Jinak bych jela na třikrát.. No, mám z toho všeho smíčený pocity.. Těším se na lidi, ale netěším se na školu.. :/ :D A jak to máte vy?
V pátek měla být poslední discotéka tady u nás.. Ale celý den pršelo, tk se přesunula na příští týden. Ale my jsme měli mít u nás v hospůdce slučák a tak jsem říkala, že i kdyby nás mělo přijít pět (protože většina napsala že kuli počasí nedorazí), tk to prostě uskutečníme.. Chtěla jsem nějako oslavit poslední pátek :D A jak jinak než s partou bejvalých spolužáků.. No, nakonec nás bylo ze třídy pramálo :D Jen čtyři.. Pak kámoš přivedl kámoše ( děláme spolu autoškolu a navíc je to syn instruktora :D) a kámoška přišla s klukem a pak jsem tam měla pár známých od nás z vesnice.. Tak to nakonec bylo fajn.. Ale zase jsem to podělala.. :D :/ Pak když už jsem zbyla jen já, Tomáš, Adéla a ten kluk z autoškoly - Patrik.. Tak jsme se šli projít, protože v hospodě byl strašný hluk (jak jinak :D) a mě už bolely hlasivky.. A navíc tam bylo hrozný vedro :D No, a s Áďou jsme se bavili o klukách, o zklamáních a tak.. A Patrik se pak nějak ke mě měl.. A já nedokázala odmítnout, ptž ta jeho péče byla fajn.. NIC NEBYLO!! :D, jen takový maličkosti.. Ptal se mě jesi je mi zima, pujčil mi svoji bundu, pomáhal mi.. A nakonec když jsme zbyli jen já a kluci, tk mě šli doprovodit.. Patrik mě dal ruku kolem pasu a nakonec u baráku letmou pusu.. Ale já prostě zatím nechci kluka. Nejsem připravená na další zklamání a hlavně bych udělala stejnou chybu, jakou jsem si slíbila, že už neudělám.. A to, že bych měla něco se stejně starým.. Chci už rozumnýho kluka, co ví co chce a dokáže s holkou vydržet roky protože pro něj je ta jediná.. Takže tak 20+.. Jenže já jsem teď Patrikovi dala naději a ve čtvrtek se uvidíme na výuce a já vubec newm jak se má tvářit, chovat. Po pravdě ho nechci vidět :D bylo by to jednodušší.. Nechci mu ublížit, je fajn..
No nic, mějte se a přežijte ty první dny školy.. Pa