Prosinec 2012

♥Kusowka 0.7♥

25. prosince 2012 v 20:01 | Miss○○ Invisible |  Kusowky

Tak jakou máte teď náladičkuu??:) Já asi WTF?:DD

♥Ááááww!♥

25. prosince 2012 v 19:58 | Miss○○ Invisible |  Všehochuť

My GOD! Takovej pokoj tak mít...Ach!♥

♥Black Veil Brides - Rebel Love Song♥

25. prosince 2012 v 19:50 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Nějak se mi zalíbily!!♥ Pokud to není moc ,,metal" co ohlušuje, tak to jsou opravdu skvělé songy!:))

♥No to zas byly Šťastné a Veselé...♥

25. prosince 2012 v 19:46 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Tak to byly zase Vánoce.. Achjo..
Nejdřív (ještě před večeří) měla mamka špatnou náladu, protože pořád myslela na svýho tátu kterýho má v nemocnici, tk byla protivná i na nás.. Ale pak to bylo v poho. V půl šestý jsme zasedli ke stolu. Než jsme ale začali jíst, tak zvonil telefon spojující naše a spodní (prarodičino) patro.. Nejdřív mamka říkala, ať to nechám být, ale mě to nedalo, tak jsem to vzala, ale měli jsme asi vybitý baterky, protože já nikoho neslyšela. Tak jsme si mysleli, že nás jen babička s dědou zvou dolů. Zasedli jsme a jedli. Držíme tradici, že od stolu se nevstává. ALE! Zazvonil teledon. Zvonil dlouho, ale prostě jsme nevstávali. Mamka si myslela, že ji volá ségra. Ale pak zvonil někdo na náš zvonek. To už bylo divný, tak jsme vstali a potkali jsme dědu. Babičce bylo špatně. Zavolali jsme sanitu, zabalili jsme ji tašku a čekali.
Po vyšetření ji rovnou naložili. Prý menší srdeční slabost. Babi měla 4 infarkty, tak se jí to občas děje..
Nevím, i přesto jsem cítila vztek. Byla na nás protivná a hnusná. A myslím, že se jí splnil tak nějak sen. Má ráda když ji někdo lituje a stará se o ni. V nemocnici jí srazili tlak a dali na JIP. Zítra by ji měli pustit..
No tolik k adrenalinu.. Pak jsme byli tak nějak.. No divní. Ale šli jsme si rozbalit dárky..
Nemůžu říct, že bych nebyla spokojená. Ne tak uplně. Ale.. Mrzí mě, že už to není to co dřív.. Mamku už nebaví vymýšlet dárky. Když jí poradíme, tak se jí nelíbí, že o tom budem vědět a nebude to překvapení.. Ale o tom to přece je..:(
Takže jsem našla zabalené samé šampony, sprcháče, mýdla (asi se mála myju:D), voňavky, řasenku.. A tak. Od ségry ještě čaj a mamka nám pak dala peníze, ať si prý koupíme co chceme. Že oblečení neodhadne, kvuli vkusu a nic jinýho se jí vymýšlet nechtělo.. Mrzí mě že jsem nenašla takový to překvapení.. Od tety jsem dostala fotoalba, čaj, diář.
Jo a od mamky ještě novou cestovku (do ruky) na intr, kterou pak zapomněla dát pod stromek:D no, nebyly to ty nejhezčí vánoce, ale tak dá se to..:)
No, to je asi vše. Teď k nám jezdí příbuzní.. No, tak se mějte:)♥Šťastné a Veselé všem!:))♥

24. prosince 2012 v 15:50 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Ježíšek pomalu zapřahá sáně,
za okny vidět je paprsků svit,
zavři teď oči a nastav dlaně,
lásku a štěstí do nich si chyť!:)♥


Ahojky všichni,
tak ta dlouho očekávaná chvíle je tady. :) Vááánoce:) Za chvilku už budeme sedět u štědrovečerní večeře a než se nadějeme bude po Vánocích! :)
Já Vám všem ale přeju, abyste byli šťastní, zdraví, plní lásky a pochopení. Dále plno úspěchů a málo chmurných dnů! :)
Snad najdete pod stromkem, co jste si přáli! (→pak mi napiště co to bylo! :D)
No, tak snad už jen ŠŤASTNÉ A VESELÉ přeji! :)♥

♥Proč pořád musí být nějaký nadpis??!♥

17. prosince 2012 v 22:46 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Zavři oči.. Uvolni se..Nadechni se a soustřeď se!
Ale jakmile zavřu oči, všechno se se mnou tak divně točí.. Už z toho začínám rýmovat! Nevím.. Poslední dobou se cítím divně.. Už mě nebaví přetvářka, ale lidi si nějak zvykli, že jsem pořád ,,veselá".. Aspoň z venku.. Takže otázky typu: ,,Co ti zase je?".. ,,Seš dneska nějaká divná.." .. ,,Seš protivná..".
Někdy mě mrzí, že jen pár lidí se zajímá, proč jsem vlastně tak divná, protivná, nebo jak to nazývají. To ale není ono.. Jsem prostě jenom smutná. To je celý. A přetvářka mě unavuje. Ale stále platí osvědčené pravidlo.. "Jakmile se nechováš podle představ ostatních, jsi divná". Ano, tak třeba jsem. A je mi to jedno. Prostě jsem člověk.. Brečím, trápím se kvůli hloupostem, přemýšlím dlouho do noci a nedokážu se soustředit na jednu věc..
Taková jsem a jiná nebudu! Změnil mě život a lidi.. Nemůžete očekávat, že člověk bude pořád stejný..
Vlastně ani sama nevím, proč jsem tak smutná.. Trápí mě to, že jsem sama.. Že kamarádky jsou šťastně zamilované.. A já nemám nikoho.. Taky asi na mě upadá moje ,,vánoční SAD nálada"..
Tak nějak přemýšlím, kolik lidí mě má opravdu rádo.. Kolik by mi pomohlo, vyslechlo.. A můj seznam by nebyl dlouhý.. To mě taky trápí. V davu se každý zajímá a přetvařuje ale pak jste mu volný..
Asi za to může i Patrik.. Pořád nechápu, jesi mu přijde normální se tak dlouho neozvat. On mě normálně mučí! :D Já nevím jsem divná.. Chci kluka, jen abych nebyla sama..:( Nechám toho.. Psaní je moc širokoúhlý a už si musíte myslet, že jsem idiot..
Mám toho v hlavě prostě moc.. Tak dobrou děcka

♥Vánoce, Vánoce přicházejí...♥

8. prosince 2012 v 20:01 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Vím, vím. Je ještě trochu času a celý ten předvánoční shon je prostě na nic, ale na mě leze předvánoční nálada..:)) Zítra druhá adventní neděle, pár dárků už pohromadě, všude sníh a voní to skořicí..:) Ááá, těším se až budem péct vánoční cukroví! Každý rok říkáme s mamkou, že zkusíme nějaké nové recepty, nové druhy, ale nikdy k tomu nedojde, tak doufám, že letos jo! :)
Ve škole pořád samý.. Zkoušení, a hlavně teď.. Dohánějí známky před vánočníma prázdninama a nemužou se dočkat až nás zaúkolujou i přes vánoce. A já se zase těším že budem 14dní doma! :)
Co vy? Nakoupeno, vyzdobeno, už se jen odpočívá? Nebo jste jako já, že některé dárky sháníte třeba týden před vánocema?:D
Na intru zase byla vlna emocí. Opět hysterka K. se urazila a nebavila se s náma. Vlastně kvůli ničemu. Nemůže unýst že není středem pozornosti. Teď v pondělí se bude stěhovat ke své věrné kamarádce se kterou se ještě nedávno vzájemně pomlouvali, ale když se to K. hodí, využije každýho. Nevím, zažili jsme srandu, sváry, hádky ale i radosti. Poslední dobou ji ale nemůžu vystát. Pořád se ji něco nelíbí. A vlastně jsem ráda, že se odstěhuje. Tolik času spolu nám nesvědčí. Ve škole a ještě na intru.. Bude nám dobře s kámoškou ve dvou..:)
No, jinač asi nic zajímavýho se nedělo a asi ani nebude dít.. S Patrikem je to teď na bodu mrazu.. Díváme se spolu na dálku (přes skype:D) na filmy, píšeme si sms, plánujeme a představujeme si, ale pak třeba dlouho nic. Neozve se. Pak si najednou vzpomene, a jsem drahoušek, láska, ňuňík.. No nerozumím tomu:D
Tak se asi zatím mějte. Papa


♥Black Veil Brides - Fallen Angels♥

8. prosince 2012 v 19:46 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Objevovali se snad v každém časopisu, na youtube 17milionů zhlédnutí. Neodolala jsem, a musela jsem si od nich něco poslechnout.. A musím říct (ač tomuhle stylu hudby jsem nikdy neholdovala), že válej!♥

♥Ian slaví..:)♥

8. prosince 2012 v 19:44 | Miss○○ Invisible |  Ian - News
ÁÁáá. Slaďouš dneska slaví! :)
Kdoby to byl řekl, že je mu už 34 let..
Pořád je stejně HOT!:P
Všechno nejlepší!btwe: sledujete TVD? Konečně se objevila Delena. Ale docela mě mrzelo, že jen za takových okolností. Ale Elena to řekla dobře: spoutání mění činy, ne city. Je mi líto Stefana, ale Damon je pořád sám a smutnej..!:D♥