Únor 2013

♥BASTILLE - Overjoyed♥

14. února 2013 v 22:35 | Miss○○ Invisible |  Hudba

Vím, že je taková pomalejší, ale poslední dobou, když ji poslouchám, vracím se v čase.. Sním.. Přemýšlím.. Brečím. Drží mě při emocích..:) Je krásná.

♥Valentýn vs. čtvrtek..♥

14. února 2013 v 22:33 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Obrázek z www.internetkvetiny.cz

Předem chci všem zamilovaným opožděně popřát Happy Valentine´s day..:) A nezamilovaným prostě pěkný čtvrtek.
Teď ale musím říct, že když nad tím přemýšlím, tak nechápu proč tento svátek slavíme. Je převzat z Ameriky, my přece máme 1. Máje. :) A když jste zamilovaný, nepotřebujete Svátek Sv. Valenýna, aby jste tomu druhému řekl, že ho milujete a daroval mu něco pěkného. Na to přece stačí obyčejný den..:)
No. To je asi jedno:D Jen uvažuju nahlas..
Co se kolem mě děje? Nic. Ve škole je to stále jeden velký koloběh, prázdniny utekly až moc rychle, kamarádi mi dělají v hlavě bordel.. Je to pořád to samé.. Někdy bych se chtěla probudit s pocitem, že je vše jinak a já můžu být klidná.. Nebo usínat a nemuset na nic myslet.. Bylo by to jednodušší. Ale člověk by se nudil, kdyby se nemělo co řešit, že?
No nic, pujdu spát..Dobrou, I*

♥Povídka #5 - Memories are killing you♥

3. února 2013 v 20:02 | Miss○○ Invisible |  Jednodílné
Já vím.. Neumím psát jinak než skepticky. Ale.. (sama neznám odpověď)
Myslím, že každý tohle někdy zažil.. A jak se říká: Ne lidi, ale vzomínky nás zabijí..
Snad se vám aspon trochu bude líbit.. :)
----------------------------------------------------------------------


Seděla tiše. Jen hudba, která vycházela z jejích sluchátek se rozléhala pokojem. Takhle to měla nejradši - když byla sama a mohla si pustit hudbu na vysoké volume. Jen tak hleděla na potemělou ulici - sledovala lidi a dopravní ruch. Najednou začala hrát pro ni až moc známá písnička. Ztuhla. Před očima se ji objevil jasný obrázek z její minulosti. Najednou začala vzpomínat, jaké to tenkrát bylo a jaké by to teď mohlo být.. Proč jsem si ji už dávno nesmazala?! ptala se sama sebe, když ji známá píseň dohnala k slzám. Přesto, co to v ní vyvolávalo, si ji pouštěla znovu a znovu. Nejprve si představovala to dobré a poté to zlé a nenáviděla se za to, co se stalo..
Odhodila prudce MP3 player a rozbrečela se. Moc dobře věděla, že i když se snažila zapomenout a zahubit ten pocit, vždycky se to v ní někdy probudí. Už tomu byla dlouhá doba, ale stále ji bylo úzko.
Věděla, že za čas, až bude jinde a bude žít jinak, se tomu zasměje. Možná.
Přesto však, v hloubi duše věděla, že všechno co popírala, vždy při téhle písni vypluje na povrch.
Nesmazala ji. Někdy v noci si ji pouštěla a snažila se myslet na to dobré. Musela. Moc dobře totiž věděla, že vzpomínky zabíjejí...

Názory??
---------------------------------------
NEKOPÍROVAT! MOJE VÝROBA
POUZE SE ZDROJEM: