Květen 2013

♥Happy :)♥

16. května 2013 v 23:23 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
S ním ten čas prostě není zbytečný. Dnešek byl nejlepší :) Vzal mě na své další oblíbené místo (asi 6. v pořadí :D) k ,,rybníku", který byl teď vypuštěný. Seděli jsme tam na kamenech a koukali na nebe. Pak se procházeli po břehu a zakotvili na lavičkách. Jen tak jsme blbli. On mě lechtal a já ho škádlila na krku. :D Prostě jsme jen tak dělali kraviny :D Smáli jsme se a užívali chvíli spolu :)
Pak jsme ještě zajeli nahoru nad město a pozorovali světélka. Já opřená o něj, bylo mi krásně :)
Miluju když pak cítím jeho vůni na sobě. Je to jakoby byl pořád se mnou. ♥
Učí se na ústní. Takže se moc nevidíme, ale doufám, že to zvládne a pojedeme v sobotu na pouť. Tak moc jsem se na to těšila.. :) Musí to vyjít!
Nebudu lhát, jsem šťastná.. S ním jo, konečně
Jdu s blaženým pocitem spát. Tak se mějte ♥

avatar od → >Charlotte<

♥Každý svého štěstí strůjce..:)♥

11. května 2013 v 15:25 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Obrázek od weheartit.com

Je to jako na houpačce.. Někdy v poho, někdy ne. Dlouho jsme se neviděli a pak to pořád odkládal.. Proběhla první hádka..Ale teď už je to v cajku. Ano, jsme spolu :) Změnilo se toho hodně od doby, co jsem nenapsala.
Ani nevím, co vše se stalo :) Proběhli čarodky, o kterých jsem byla s partou na chatě. Mimochodem takhle zle mi nikdy nebylo :D Pak také nám o tři dny odložili let do Řecka. :) A ve třídě je nás jen osm - zbytek má praxi v místě bydliště.
Je to takhle klidnější. Ale nebezpečný :D Je větší šance že budete zkoušen.
Co jinak? Žiju. To je podstatné. Přestože mě pořád někdo sere, trápí, rozesmívá, nechápe.. Tak žiju:D
Už začalo být konečně hezky, i když někdy je deštivo a bouřky :) Ale bouřky mám ráda. Ráda je za oknem pozoruju.
Za týden přijede. Půjdem na pouť :) Těším se.
Lidi, vůbec nevím co vám ještě říct. Snad vás budu víc informovat :)
Pa

♥Avril a Chad chtějí originální svatbu!♥

11. května 2013 v 15:04 | Miss○○ Invisible |  Avril - NEWS
To, že Avril chodí s Chadem z kapely Nickelback, není žádná novinka. Vše se ale změnilo, když naši princeznu frontman Chad požádal po půl roce chocení o ruku. :) Avril teď nadšeně chystá svatbu :)

Hvězdný pár Avril Lavigne a Chad Kroeger si své ano řekne pěkně ve stylu rock'n'rollu. Má jít o naprosto jedinečnou událost.
Svatba Chada Kroegera a Avril Lavigne bude asi pořádný cirkus. Nejsledovanějšímu hudebnímu páru světa totiž prý nebude stačit obyčejný obřad, podle slov ženicha má jít o "nejunikátnější svatbu, kterou kdy svět viděl". Vylíčil to v rozhovoru pro časopis Men's Health, kterému mimo jiné přiznal, že přípravami se spíš zabývá jeho nastávající.
"My ženichové máme hodně omezené možnosti, v čem se na přípravách podílet. Nezařizuju prakticky nic. Jen se občas k něčemu připletu. Ale jsem rád, že ona (Avril) si tímhle už v minulosti prošla. Pro mě jsou to neprobádané vody, takže je pěkné mít ji jako průvodce tím vším," přiznal se frontman skupiny Nickelback, který v sedmatřiceti letech vstoupí do svazku manželského vůbec poprvé.
Pár hodlá mít opravdu nevšední "rock'n'rollovou" svatbu, na čemž si zakládá hlavně nevěsta. "Avril má skvělé nápady. Já bych šel spíš tradičnější cestou a ona tomu dodává tu správnou rock'n'rollovou ostrost. Svědkové sice na sobě nebudou mít kravaty s motivy klavíru, ale Avril se do toho pustila pořádně a všechno směřuje k tomu, že to pravděpodobně bude jedna z nejunikátnějších svateb, kterou kdy tahle planeta viděla," dodal Kroeger se vší skromností.

Tak hodně štěstí!
text zveřejněn v listopadu 2012 na: http://www.t-music.cz/magazin/
obrázek z: www.people.com

♥Avril Lavigne - Here's To Never Growing Up♥

11. května 2013 v 14:54 | Miss○○ Invisible |  Avril - Videa

Její nový klip a nový song, na který oprášila své oblečení, které použila na klip k albu Let go. :)
Mám ji ráda, ale začíná mít až moc uječené písničky :D