Červen 2013

♥All can be changed in five minutes..♥

4. června 2013 v 20:29 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy

Ten pocit, když zjistíte, že jste byli až moc naivní.. Když zjistíte, že vše, co se dělo, byla jen přetvářka.. Že nakonec se z toho člověka vyklube uplně někdo jiný..
Nevím, jak to udělal.. Nebo proč.. Nebo co se stalo. Ale je konec. Začal mě ignorovat.. A ptát se jen na to jedno. Radši šel s klukama na pivo, než aby byl se mnou.. Radši si vymyslel povinnost.. SRAL NA MĚ. Doslova. A já se ještě ponižovala.. A psala mu.. A ptala se, co se děje.
Myslím si, že teď po tom 5-ti letém vztahu prostě další vztah nechtěl.. Ale neřekl to. Protože věděl, že já vztah chci.. A nakonec mě ignoroval. Nenapsal ani na jedinou sms. Prostě si mě smazal na FB ze vztahu a hotovo. Tomu říkám DŮSTOJNÝ ROZCHOD, ubožáku ;). Nejprve jsem z toho byla v prdeli. Kdo by nebyl.. Takové krásné chvíle, tolik sms, tolik protelefonovaných hodin, najetých kilometrů... It´s a lot of memories..
A pak najednou BUM a život se vám obrátí během pěti minut.. Najednou to není ten, co bez vás nemohl být ani minutu.. Není to ten, co bez sms na dobrou noc neusl.. Ten co se zlobil když jsem mu neposlala pusu na dobrou noc.. Ten co mě miloval..
Co naděláte.. OKLEPETE SE.. To jsem udělala.. Na to hezký budu vzpomínat a z toho hnusnýho se poučím.. Teď kdybych ho viděla, asi by dostal facku.. Za takový chování ke mě by si zasloužil.. Navíc už teď valí do jiný holky.. Ale co, život jde dál.. :)
Za týden odlétám na Rhodos a teď nebudu něco takového řešit.. ;)
Jinak jsem měla s kamarádama u nás v klubu takovou rozlučku. Tak to byl parádní večer.. :)) Jsem za ně ráda. Co vy??

Picture from: >Lula<