Říjen 2013

♥Podzim♥

5. října 2013 v 11:25 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Ahojky!
Nastavila jsem nový dess s podzimním motivem, od Charlotte.
Já mám podzim ráda a myslím, že se zatím ještě moc neprojevil, takže zatím se to hodí :)
Snad změnu uvítáte. :)

♥Kabátek 0.4♥

5. října 2013 v 11:18 | Miss○○ Invisible |  Kabátky Blogu

Autor dessu: Charlotte
Autor popisků v menu: Charlotte
Na blogu od: 26.1.2013
Na blogu do: 1.4.2013
Spokojenost: Moc se mi líbil :) Zapomněla jsem si ho vyfotit, když byl na blogu, proto jsem si zapůjčila náhled originálu.

Klikačka ke kabátku:

♥Skoro tři týdny doma!♥

4. října 2013 v 19:31 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
AHOJ zpět v Česku!! :D
Tak jsem se po víc jak třech měsících vrátila! :)
Určitě vás zajímá, jak jsem se měla.. Kdybych sem psala alespon jednou týdně z Řecka, tak by to byly určitě články na houpačce. Byla by tu zloba, smutek, deprese, neštěstí, stesk.. Ale i radost, párty, kluci, zážitky.. Teď když se na to podívám zpětně, jsem ráda, že jsem to absolvovala. :) Byla to zkušenost, která mě ovlivnila. Určitě jsem jiná, než jsem byla. Byly to nejhorší, ale zároveň nejlepší tři měsíce, jaké jsem kdy zažila. Potkala jsem super lidi, poznala co je to, starat se sama o sebe, vydělávat si sama na sebe.. Poznala jsem, co je to buzerace v práci.. Jak je práce těžká a jak to člověka ničí..
Ale užila jsem si i pár skvělých oslav, párty, blbostí.. Strávila skvělý měsíc s jedním fajn "kámošem".. Co na to říct.. Bylo těžké vracet se do reality..:) Teď jsem maturantka, a tuhle nálepku opravdu nesnáším!! :D To všechno plánování.. Ten pocit, že se budu učit všechno znova a ještě to nezvládnu.. Jediný, co jsem si vážně užili, byly dvě hodiny v salonu, když jsem si vybírala šaty!♥ Ááá na maturák se vážně těším :) No, pokusím se oběhnout sbé a dohnat co jsem nestihla. :) Omlouvám se za neaktivitu. Možná vám přidám i nějaké články jako příběh z řecka.. :) Zatím pa