Listopad 2013

♥You still don´t forget about me?..♥

23. listopadu 2013 v 21:19 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Proč mi to děláš..? Když už mám pocit, že je to konečně v pohodě, že ty jsi se usadil a já taky, tak mi zavoláš v deset hodin večer a říkáš mi, jak moc ti chybím...Jsi tak strašně nevypočitatelný.. Já vím, byl jsi opilý, ale říká se, že v opilosti člověk mluví pravdu.. Beru to rezervou, snažím se nic nevnímat.. Ale ty mi to moc neulehčuješ. Už jsem se od tebe odpoutala, vím, že to jsou jenom vzpomínky, ale vždy, když se ozveš, musím na to tebe myslet..
Moje hlava je jak pátrací balón vzpomínek.. Najednou se ocitnu tam, kde jsme byli.. Nebo pořád myslím na to, co jsi mi zrovna řekl, napsal...
Brečel jsi mi do telefonu, jak moc ti chybím a že mi pošleš peníze, abych mohla za tebou přijet.. Že tak moc chceš být se mnou, až to bolí. Vyptával ses mě, jestli někoho mám a žárlil, když jsem řekla možná.. Přesto, že máš holek kolik jen chceš, nejsi spokojený.. Chceš být se mnou.
Povídali jsme si asi hodinu.. Vyptával ses mě stále jak se mám.. Tak moc ti záleží, abych se měla dobře.Povídali jsme si o tvé škole..
Bože, je tak nefér, že ty to máš tak jednoduchý.. Tys to totiž zapomněl.
Někdy bych se taky chtěla tak moc opít a na vše zapomenout.. Ale já bych nezapomněla.

♥Občas na tebe myslívám..♥

16. listopadu 2013 v 14:44 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
All the memories are getting colder, All the things that I wanna do over....
It's like a movie playing over in my head, Don't wanna look 'cause i know how it ends..


Někdy večer.. Když se snažím spát, ale nejde to. Myslím na tebe. Zničeho nic se mi v hlavě přehrává ten film..
Pokaždé, když slyším řeckou písničku, vzpomenu si, jak jsme leželi vedle sebe na posteli a ty jsi mi je překládal.. Když jsme byli spolu, byl jsi jiný.. Věděla jsem, že za normálních okolností bych s tebou nevydržela.. V práci jsem tě nemohla vystát.. Nechápala jsem tvoje postoje ani názory.. Nenáviděla jsem tě, za to, co jsi dělal mě i ostatním.. Ale se mnou. Se mnou jsi byl jiný. Smál jsi se, když jsem si nemohla vzpomenout na anglické slovíčko a doplňoval jsi mě.. Vyprávěl si mi o tvém životě, o tvých láskách, o tvých kamarádech a jaké opičárny jste vymýšleli..
Tyhle dny, jsem tě měla ráda.. Nikdy nezapomenu na náš první den, kdy jsme byli sami..
Pozval si mě na pláž.. Sledovali jsme vlny, povídali si o našich životech.. O tom, co nás potkalo a jací jsme.. Ty jsi mi dal úplně příšernou masáž! :D A já jsem se tě zeptala: "Want you kill me? It´s hurts!"..Ty jsi se na mě podíval, usmál se a lehce řekl:"Not kill you, kiss you!"..
Od toho dne jsme se scházeli na tvém pokoji. Nebyla to láska.. Byla to vášeň. Byl to ten nejlepší sex, you fucking egoist! :D Nikdy jsem nevěřila, že ti na mě záleží.. Držela jsem si odstup, protože jsem věděla, že to nakonec skončí a já tě nikdy neuvidím.. Strašně jsi mě zklamal, když sis začal i s jinou holkou.. Ale já to brala, protože tys dával přednost mě před ní...
Víš o čem se mi zdává?? O našem posledním dni.. Měla jsem sbaleno. Byl to můj poslední den v ŘECKU.. Šla jsem se za tebou rozloučit.. Nechtěl jsi mě vůbec pustit. Prostě jsme vedle sebe další 4 hodiny leželi.. Ty jsi mi zpíval zamilované písničky a brečel.. Byla jsem úplně naměkko. Hladil jsi mi po vlasech.. Podíval ses mi do očí a najednou jsi s řeckým přízvukem řekl: "Jsi krásná."..
Byl jsi strašně roztomilý, jak jsi mi zpíval. A já nedokázala držet slzy.. Díval ses na mě a říkal mi: "Please, don´t cry!" věděla jsem, že máš taky na krajíčku.. Dával sis ruku přes oči a utíral si slzy..
Hladila jsem tě po tváři a tys řekl: "This day I love you!". Jen jsem se usmála..
Musela jsem jít.. Objal jsi mě co nejpevněji a prostě řekl:" Take care! Goodbye my little courva!"
Kladl jsi důraz, abych na sebe dávala pozor.. Odešla jsem z tvých dveří.. A brečela celou cestu na pokoj. Až teď mi došlo, že tě nikdy neuvidím..
Milovala jsem ten adrenalin. To, že jsme se scházeli tajně a schovávali se. Bavilo mě, že nás někdo může někde načapat :) Ráda jsem na tebe házela oči v práci a líbilo se mi, že jsi na mě mrkal na znamení že "dnešek" platí.. Bylo to fajn.
Ještě týden po mém návratu do česka jsme si volali a psali dlouho do noci. Říkal jsi mi novinky a jak ti chybím.. Brečel jsi mi do telefonu a říkal, že je to spousta vzpomínek, na které nemůžeš zapomenout. Že mě jednou přijedeš navštívit..
Ale já byla zpátky v realitě.. A i teď vím, že to jsou jen plané řeči. Odpoutala jsem se od tebe a žiju svůj život, stejně jako ty svůj.. Společně můžeme vzpomínat. Já budu!