♥Občas na tebe myslívám..♥

16. listopadu 2013 v 14:44 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
All the memories are getting colder, All the things that I wanna do over....
It's like a movie playing over in my head, Don't wanna look 'cause i know how it ends..


Někdy večer.. Když se snažím spát, ale nejde to. Myslím na tebe. Zničeho nic se mi v hlavě přehrává ten film..
Pokaždé, když slyším řeckou písničku, vzpomenu si, jak jsme leželi vedle sebe na posteli a ty jsi mi je překládal.. Když jsme byli spolu, byl jsi jiný.. Věděla jsem, že za normálních okolností bych s tebou nevydržela.. V práci jsem tě nemohla vystát.. Nechápala jsem tvoje postoje ani názory.. Nenáviděla jsem tě, za to, co jsi dělal mě i ostatním.. Ale se mnou. Se mnou jsi byl jiný. Smál jsi se, když jsem si nemohla vzpomenout na anglické slovíčko a doplňoval jsi mě.. Vyprávěl si mi o tvém životě, o tvých láskách, o tvých kamarádech a jaké opičárny jste vymýšleli..
Tyhle dny, jsem tě měla ráda.. Nikdy nezapomenu na náš první den, kdy jsme byli sami..
Pozval si mě na pláž.. Sledovali jsme vlny, povídali si o našich životech.. O tom, co nás potkalo a jací jsme.. Ty jsi mi dal úplně příšernou masáž! :D A já jsem se tě zeptala: "Want you kill me? It´s hurts!"..Ty jsi se na mě podíval, usmál se a lehce řekl:"Not kill you, kiss you!"..
Od toho dne jsme se scházeli na tvém pokoji. Nebyla to láska.. Byla to vášeň. Byl to ten nejlepší sex, you fucking egoist! :D Nikdy jsem nevěřila, že ti na mě záleží.. Držela jsem si odstup, protože jsem věděla, že to nakonec skončí a já tě nikdy neuvidím.. Strašně jsi mě zklamal, když sis začal i s jinou holkou.. Ale já to brala, protože tys dával přednost mě před ní...
Víš o čem se mi zdává?? O našem posledním dni.. Měla jsem sbaleno. Byl to můj poslední den v ŘECKU.. Šla jsem se za tebou rozloučit.. Nechtěl jsi mě vůbec pustit. Prostě jsme vedle sebe další 4 hodiny leželi.. Ty jsi mi zpíval zamilované písničky a brečel.. Byla jsem úplně naměkko. Hladil jsi mi po vlasech.. Podíval ses mi do očí a najednou jsi s řeckým přízvukem řekl: "Jsi krásná."..
Byl jsi strašně roztomilý, jak jsi mi zpíval. A já nedokázala držet slzy.. Díval ses na mě a říkal mi: "Please, don´t cry!" věděla jsem, že máš taky na krajíčku.. Dával sis ruku přes oči a utíral si slzy..
Hladila jsem tě po tváři a tys řekl: "This day I love you!". Jen jsem se usmála..
Musela jsem jít.. Objal jsi mě co nejpevněji a prostě řekl:" Take care! Goodbye my little courva!"
Kladl jsi důraz, abych na sebe dávala pozor.. Odešla jsem z tvých dveří.. A brečela celou cestu na pokoj. Až teď mi došlo, že tě nikdy neuvidím..
Milovala jsem ten adrenalin. To, že jsme se scházeli tajně a schovávali se. Bavilo mě, že nás někdo může někde načapat :) Ráda jsem na tebe házela oči v práci a líbilo se mi, že jsi na mě mrkal na znamení že "dnešek" platí.. Bylo to fajn.
Ještě týden po mém návratu do česka jsme si volali a psali dlouho do noci. Říkal jsi mi novinky a jak ti chybím.. Brečel jsi mi do telefonu a říkal, že je to spousta vzpomínek, na které nemůžeš zapomenout. Že mě jednou přijedeš navštívit..
Ale já byla zpátky v realitě.. A i teď vím, že to jsou jen plané řeči. Odpoutala jsem se od tebe a žiju svůj život, stejně jako ty svůj.. Společně můžeme vzpomínat. Já budu!
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lula Lula | Web | 7. prosince 2013 v 14:06 | Reagovat

Tak počkej. ZAPOMEŇ na ten komentář, co jsem psala k článku nad tímhle článkem :D
Jestli jsem napsala, že jsem ten pocit někdy zažila, tak nezažila. Božemůj, ty si se zamilovala do kluka v Řecku! Panejo... To si nedovedu představit, ne, vážně nedovedu..nedovedu si představit, jak tě bolelo odejít od něj. Tak se drž! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama