♥Memories...♥

12. března 2014 v 20:56 | Miss○○ Invisible |  Moje Kecy
Když to zrovna venku není cítit po spáleném listí nebo není vzduch přeplněný výfukovými plyny.. Cítím čistý vzduch.. Tak zvláštně mě naplňuje..
Miluju, když se příroda probírá a ve vzduchu vnímám zvláštně povědomý odér..
Je to jaro. Možná to vnímám intenzivněji, než kdokoli jiný.. Ale přesně tyhle okamžiky, tyhle vůně, ve mě vyvolávají vzpomínky.
Nejvíc asi na moje jarní lásky. V tuhle chvíli nejvíce na Petra. On jediný mě asi dokázal překvapit.. S ním jsem byla šťastná...
Když jsem ho potkala, rozhodla jsem se, že s ním nikam spěchat nebudu. Že on si mě bude muset zasloužit. A bylo to opravdu skvělé v tomhle počasí nechat se ohromovat.. Pokaždý mě vyvezl na jedno z jeho oblíbených míst a nechali jsme se unést.. Koukali jsme na západ slunce, na hvězdy, povídali si o všem možném a blbli na vypuštěném rybníku.. Na chvíli jsem si myslela, že by to mohl být ten pravý. Za té doby to bylo opravdu dokonalé. Ale coby byl život bez klacků pod nohama..
Byly to ty nejlepší chvíle s klukem vůbec. Dokázal mě rozesmát, překvapit, ohromit a zlepšit mi náladu. Ale taky mi dokázal zlomit srdce jako nikdo před ním.. Když vzpomínám na ty časy, uvědomuji si, že mi chybí asi jen to jak jsem se s ním cítila, než on sám.. Přesto vzpomínám na to hezké a chtěla bych se tam vrátit.. Nebo alespon zažít něco podobného s někým jiným..
--"Všechno před čím utíkáš, je ve tvé hlavě"--
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama