Moje Kecy

♥Memories...♥

12. března 2014 v 20:56 | Miss○○ Invisible
Když to zrovna venku není cítit po spáleném listí nebo není vzduch přeplněný výfukovými plyny.. Cítím čistý vzduch.. Tak zvláštně mě naplňuje..
Miluju, když se příroda probírá a ve vzduchu vnímám zvláštně povědomý odér..
Je to jaro. Možná to vnímám intenzivněji, než kdokoli jiný.. Ale přesně tyhle okamžiky, tyhle vůně, ve mě vyvolávají vzpomínky.
Nejvíc asi na moje jarní lásky. V tuhle chvíli nejvíce na Petra. On jediný mě asi dokázal překvapit.. S ním jsem byla šťastná...
Když jsem ho potkala, rozhodla jsem se, že s ním nikam spěchat nebudu. Že on si mě bude muset zasloužit. A bylo to opravdu skvělé v tomhle počasí nechat se ohromovat.. Pokaždý mě vyvezl na jedno z jeho oblíbených míst a nechali jsme se unést.. Koukali jsme na západ slunce, na hvězdy, povídali si o všem možném a blbli na vypuštěném rybníku.. Na chvíli jsem si myslela, že by to mohl být ten pravý. Za té doby to bylo opravdu dokonalé. Ale coby byl život bez klacků pod nohama..
Byly to ty nejlepší chvíle s klukem vůbec. Dokázal mě rozesmát, překvapit, ohromit a zlepšit mi náladu. Ale taky mi dokázal zlomit srdce jako nikdo před ním.. Když vzpomínám na ty časy, uvědomuji si, že mi chybí asi jen to jak jsem se s ním cítila, než on sám.. Přesto vzpomínám na to hezké a chtěla bych se tam vrátit.. Nebo alespon zažít něco podobného s někým jiným..
--"Všechno před čím utíkáš, je ve tvé hlavě"--

♥Psychologa, prosím♥

31. prosince 2013 v 13:20 | Miss○○ Invisible
Možná mi není souzeno být šťastná, nebo jsem prostě jen nějak narušená, ale opravdu bych potřebovala někoho nestranného s kým bych si mohla o všem popovídat.. Nikdy není nic jak se zdá.. A možná mou největší nejhorší vlastností je to, že se do všeho ženu po hlavě.. Jen tak, bez rozmýšlení..
Myslela jsem, že je to konečně on. Ten pravý.. Ale když jsem s ním, necítím, to co bych měla cítit.. Jediné co cítím je neklid..Nejistota. Nedokážu se uvolnit.. Něco je tak fajn, že bych si mohla říct, že je vše v pořádku. Ale pak se zase stane něco, co mě utvrdí v tom, že já jsem jiná a že vše kolem mě je jiné než bych chtěla.. NEž jsem si myslela..
Cítím se mizerně..
Ale chci vám alespoň popřát, ať si užijete poslední den v roce 2013 a ať jsou další dny v roce 2014 co nejšťastnější.:)
Doufám, že i Vánoce jste si užili a našli jste pod stromečkem co jste chtěli.:)
tak pa

♥Nový design..♥

11. prosince 2013 v 19:59 | Miss○○ Invisible
Ahojky!
Čas je neúprosný, takže jsem musela změnit design.
Rozhodla jsem se pro bezmotivový, abych nemusela hlídat čas :) Vše je zase od Charlotte. Takže děkuji.
Myslím že dobře a dlouho poslouží :)

♥You still don´t forget about me?..♥

23. listopadu 2013 v 21:19 | Miss○○ Invisible
Proč mi to děláš..? Když už mám pocit, že je to konečně v pohodě, že ty jsi se usadil a já taky, tak mi zavoláš v deset hodin večer a říkáš mi, jak moc ti chybím...Jsi tak strašně nevypočitatelný.. Já vím, byl jsi opilý, ale říká se, že v opilosti člověk mluví pravdu.. Beru to rezervou, snažím se nic nevnímat.. Ale ty mi to moc neulehčuješ. Už jsem se od tebe odpoutala, vím, že to jsou jenom vzpomínky, ale vždy, když se ozveš, musím na to tebe myslet..
Moje hlava je jak pátrací balón vzpomínek.. Najednou se ocitnu tam, kde jsme byli.. Nebo pořád myslím na to, co jsi mi zrovna řekl, napsal...
Brečel jsi mi do telefonu, jak moc ti chybím a že mi pošleš peníze, abych mohla za tebou přijet.. Že tak moc chceš být se mnou, až to bolí. Vyptával ses mě, jestli někoho mám a žárlil, když jsem řekla možná.. Přesto, že máš holek kolik jen chceš, nejsi spokojený.. Chceš být se mnou.
Povídali jsme si asi hodinu.. Vyptával ses mě stále jak se mám.. Tak moc ti záleží, abych se měla dobře.Povídali jsme si o tvé škole..
Bože, je tak nefér, že ty to máš tak jednoduchý.. Tys to totiž zapomněl.
Někdy bych se taky chtěla tak moc opít a na vše zapomenout.. Ale já bych nezapomněla.

♥Občas na tebe myslívám..♥

16. listopadu 2013 v 14:44 | Miss○○ Invisible
All the memories are getting colder, All the things that I wanna do over....
It's like a movie playing over in my head, Don't wanna look 'cause i know how it ends..


Někdy večer.. Když se snažím spát, ale nejde to. Myslím na tebe. Zničeho nic se mi v hlavě přehrává ten film..
Pokaždé, když slyším řeckou písničku, vzpomenu si, jak jsme leželi vedle sebe na posteli a ty jsi mi je překládal.. Když jsme byli spolu, byl jsi jiný.. Věděla jsem, že za normálních okolností bych s tebou nevydržela.. V práci jsem tě nemohla vystát.. Nechápala jsem tvoje postoje ani názory.. Nenáviděla jsem tě, za to, co jsi dělal mě i ostatním.. Ale se mnou. Se mnou jsi byl jiný. Smál jsi se, když jsem si nemohla vzpomenout na anglické slovíčko a doplňoval jsi mě.. Vyprávěl si mi o tvém životě, o tvých láskách, o tvých kamarádech a jaké opičárny jste vymýšleli..
Tyhle dny, jsem tě měla ráda.. Nikdy nezapomenu na náš první den, kdy jsme byli sami..
Pozval si mě na pláž.. Sledovali jsme vlny, povídali si o našich životech.. O tom, co nás potkalo a jací jsme.. Ty jsi mi dal úplně příšernou masáž! :D A já jsem se tě zeptala: "Want you kill me? It´s hurts!"..Ty jsi se na mě podíval, usmál se a lehce řekl:"Not kill you, kiss you!"..
Od toho dne jsme se scházeli na tvém pokoji. Nebyla to láska.. Byla to vášeň. Byl to ten nejlepší sex, you fucking egoist! :D Nikdy jsem nevěřila, že ti na mě záleží.. Držela jsem si odstup, protože jsem věděla, že to nakonec skončí a já tě nikdy neuvidím.. Strašně jsi mě zklamal, když sis začal i s jinou holkou.. Ale já to brala, protože tys dával přednost mě před ní...
Víš o čem se mi zdává?? O našem posledním dni.. Měla jsem sbaleno. Byl to můj poslední den v ŘECKU.. Šla jsem se za tebou rozloučit.. Nechtěl jsi mě vůbec pustit. Prostě jsme vedle sebe další 4 hodiny leželi.. Ty jsi mi zpíval zamilované písničky a brečel.. Byla jsem úplně naměkko. Hladil jsi mi po vlasech.. Podíval ses mi do očí a najednou jsi s řeckým přízvukem řekl: "Jsi krásná."..
Byl jsi strašně roztomilý, jak jsi mi zpíval. A já nedokázala držet slzy.. Díval ses na mě a říkal mi: "Please, don´t cry!" věděla jsem, že máš taky na krajíčku.. Dával sis ruku přes oči a utíral si slzy..
Hladila jsem tě po tváři a tys řekl: "This day I love you!". Jen jsem se usmála..
Musela jsem jít.. Objal jsi mě co nejpevněji a prostě řekl:" Take care! Goodbye my little courva!"
Kladl jsi důraz, abych na sebe dávala pozor.. Odešla jsem z tvých dveří.. A brečela celou cestu na pokoj. Až teď mi došlo, že tě nikdy neuvidím..
Milovala jsem ten adrenalin. To, že jsme se scházeli tajně a schovávali se. Bavilo mě, že nás někdo může někde načapat :) Ráda jsem na tebe házela oči v práci a líbilo se mi, že jsi na mě mrkal na znamení že "dnešek" platí.. Bylo to fajn.
Ještě týden po mém návratu do česka jsme si volali a psali dlouho do noci. Říkal jsi mi novinky a jak ti chybím.. Brečel jsi mi do telefonu a říkal, že je to spousta vzpomínek, na které nemůžeš zapomenout. Že mě jednou přijedeš navštívit..
Ale já byla zpátky v realitě.. A i teď vím, že to jsou jen plané řeči. Odpoutala jsem se od tebe a žiju svůj život, stejně jako ty svůj.. Společně můžeme vzpomínat. Já budu!
 

♥Podzim♥

5. října 2013 v 11:25 | Miss○○ Invisible
Ahojky!
Nastavila jsem nový dess s podzimním motivem, od Charlotte.
Já mám podzim ráda a myslím, že se zatím ještě moc neprojevil, takže zatím se to hodí :)
Snad změnu uvítáte. :)

♥Skoro tři týdny doma!♥

4. října 2013 v 19:31 | Miss○○ Invisible
AHOJ zpět v Česku!! :D
Tak jsem se po víc jak třech měsících vrátila! :)
Určitě vás zajímá, jak jsem se měla.. Kdybych sem psala alespon jednou týdně z Řecka, tak by to byly určitě články na houpačce. Byla by tu zloba, smutek, deprese, neštěstí, stesk.. Ale i radost, párty, kluci, zážitky.. Teď když se na to podívám zpětně, jsem ráda, že jsem to absolvovala. :) Byla to zkušenost, která mě ovlivnila. Určitě jsem jiná, než jsem byla. Byly to nejhorší, ale zároveň nejlepší tři měsíce, jaké jsem kdy zažila. Potkala jsem super lidi, poznala co je to, starat se sama o sebe, vydělávat si sama na sebe.. Poznala jsem, co je to buzerace v práci.. Jak je práce těžká a jak to člověka ničí..
Ale užila jsem si i pár skvělých oslav, párty, blbostí.. Strávila skvělý měsíc s jedním fajn "kámošem".. Co na to říct.. Bylo těžké vracet se do reality..:) Teď jsem maturantka, a tuhle nálepku opravdu nesnáším!! :D To všechno plánování.. Ten pocit, že se budu učit všechno znova a ještě to nezvládnu.. Jediný, co jsem si vážně užili, byly dvě hodiny v salonu, když jsem si vybírala šaty!♥ Ááá na maturák se vážně těším :) No, pokusím se oběhnout sbé a dohnat co jsem nestihla. :) Omlouvám se za neaktivitu. Možná vám přidám i nějaké články jako příběh z řecka.. :) Zatím pa

♥Už měsíc 2200km od domova..♥

15. července 2013 v 13:16 | Miss○○ Invisible

Ahojky z Rhodesu!
Úplně jsem na vás zapomněla! :D To se přiznávám bez mučení. Ale tak teď jsem se rozhodla že se vám ozvu. Už bylo na čase. :) No.. Takže už jsem tu měsíc a ještě dva další pracovní měsíce mám před sebou. :)
Makám všude možně. Na barech, v bufetu, v kuchyni, na debarasu.. kde je potřeba :)
Dělám osm hodin.. Tento týden mám momentálně samé noční.. takže dělám od pěti do jedné ráno.
Je hrozný vedro přes den tak jsem ráda že makám aspon chvíli večer.. ale stejně je to zabíjárna. Ty 40 mě tady snad zabijí. To není jak u nás.. Je to třikrát horší díky tomu dusnu tady :D Fujky.
Jídlo.. No, člověk to sní. Ale nic moc. Co jinak vám říct.. Bydlíme kousek od pláže, ale stejně není moc čas tam chodit.. Takže ještě pořád nejsem skoro vubec opálená! :D A internet máme přes kilák od bydení, takže když je čas tk není nálada ani chut chodit tu štreku.. Takže na netu taky moc nejsem.. Co jinak.. Je tu všechno drahý takže skoro všechny éčka už padly a to si ještě vydělávám na dýškách. Teďka bysme měli mít první výplatu tak jsem zvědavá, kolik to bude. jak se máte vy? :) Já budu končit. Všem se moc omlouvám, že nechodím na SB.. Ale vážně nemám čas.
POZASTAVENO DO ZÁŘÍ.
P.S. Fotka focená mojí rukou při odletu

♥All can be changed in five minutes..♥

4. června 2013 v 20:29 | Miss○○ Invisible

Ten pocit, když zjistíte, že jste byli až moc naivní.. Když zjistíte, že vše, co se dělo, byla jen přetvářka.. Že nakonec se z toho člověka vyklube uplně někdo jiný..
Nevím, jak to udělal.. Nebo proč.. Nebo co se stalo. Ale je konec. Začal mě ignorovat.. A ptát se jen na to jedno. Radši šel s klukama na pivo, než aby byl se mnou.. Radši si vymyslel povinnost.. SRAL NA MĚ. Doslova. A já se ještě ponižovala.. A psala mu.. A ptala se, co se děje.
Myslím si, že teď po tom 5-ti letém vztahu prostě další vztah nechtěl.. Ale neřekl to. Protože věděl, že já vztah chci.. A nakonec mě ignoroval. Nenapsal ani na jedinou sms. Prostě si mě smazal na FB ze vztahu a hotovo. Tomu říkám DŮSTOJNÝ ROZCHOD, ubožáku ;). Nejprve jsem z toho byla v prdeli. Kdo by nebyl.. Takové krásné chvíle, tolik sms, tolik protelefonovaných hodin, najetých kilometrů... It´s a lot of memories..
A pak najednou BUM a život se vám obrátí během pěti minut.. Najednou to není ten, co bez vás nemohl být ani minutu.. Není to ten, co bez sms na dobrou noc neusl.. Ten co se zlobil když jsem mu neposlala pusu na dobrou noc.. Ten co mě miloval..
Co naděláte.. OKLEPETE SE.. To jsem udělala.. Na to hezký budu vzpomínat a z toho hnusnýho se poučím.. Teď kdybych ho viděla, asi by dostal facku.. Za takový chování ke mě by si zasloužil.. Navíc už teď valí do jiný holky.. Ale co, život jde dál.. :)
Za týden odlétám na Rhodos a teď nebudu něco takového řešit.. ;)
Jinak jsem měla s kamarádama u nás v klubu takovou rozlučku. Tak to byl parádní večer.. :)) Jsem za ně ráda. Co vy??

Picture from: >Lula<

♥Happy :)♥

16. května 2013 v 23:23 | Miss○○ Invisible
S ním ten čas prostě není zbytečný. Dnešek byl nejlepší :) Vzal mě na své další oblíbené místo (asi 6. v pořadí :D) k ,,rybníku", který byl teď vypuštěný. Seděli jsme tam na kamenech a koukali na nebe. Pak se procházeli po břehu a zakotvili na lavičkách. Jen tak jsme blbli. On mě lechtal a já ho škádlila na krku. :D Prostě jsme jen tak dělali kraviny :D Smáli jsme se a užívali chvíli spolu :)
Pak jsme ještě zajeli nahoru nad město a pozorovali světélka. Já opřená o něj, bylo mi krásně :)
Miluju když pak cítím jeho vůni na sobě. Je to jakoby byl pořád se mnou. ♥
Učí se na ústní. Takže se moc nevidíme, ale doufám, že to zvládne a pojedeme v sobotu na pouť. Tak moc jsem se na to těšila.. :) Musí to vyjít!
Nebudu lhát, jsem šťastná.. S ním jo, konečně
Jdu s blaženým pocitem spát. Tak se mějte ♥

avatar od → >Charlotte<

♥Každý svého štěstí strůjce..:)♥

11. května 2013 v 15:25 | Miss○○ Invisible
Obrázek od weheartit.com

Je to jako na houpačce.. Někdy v poho, někdy ne. Dlouho jsme se neviděli a pak to pořád odkládal.. Proběhla první hádka..Ale teď už je to v cajku. Ano, jsme spolu :) Změnilo se toho hodně od doby, co jsem nenapsala.
Ani nevím, co vše se stalo :) Proběhli čarodky, o kterých jsem byla s partou na chatě. Mimochodem takhle zle mi nikdy nebylo :D Pak také nám o tři dny odložili let do Řecka. :) A ve třídě je nás jen osm - zbytek má praxi v místě bydliště.
Je to takhle klidnější. Ale nebezpečný :D Je větší šance že budete zkoušen.
Co jinak? Žiju. To je podstatné. Přestože mě pořád někdo sere, trápí, rozesmívá, nechápe.. Tak žiju:D
Už začalo být konečně hezky, i když někdy je deštivo a bouřky :) Ale bouřky mám ráda. Ráda je za oknem pozoruju.
Za týden přijede. Půjdem na pouť :) Těším se.
Lidi, vůbec nevím co vám ještě říct. Snad vás budu víc informovat :)
Pa

♥Falling in Love...♥

15. dubna 2013 v 17:13 | Miss○○ Invisible

Jde to až moc dobře.. Když si s někým rozumíte asi to není zas tak těžké.. Co říct.. Minimálně si mě získal. Ještě nevím, jestli si zaslouží mojí úplnou důvěru, každopádně si ale zaslouží šanci..:)
Trávíme spolu dost času. A když nemůžeme tak si voláme a píšeme.. Je to něco jiného. Tentokrát ano.
Těším se na každou chvíli s ním.. S ním.. Se cítím v bezpečí.. Si skvěle rozumím.. S ním..? Se skvěle doplňujeme..
Není žádný kasanova, ale moje srdce si získal..:))
Už je to tak. Miluju jeho dotyky, miluju jeho zlověstný smích, miluju jeho polibky... Miluju jeho..??
Snažím se to neuspěchat.. Nechci zase něco cítit předčasně.
Složil mi básničku..Vyznání citů bylo více než zřejmé.. Co na to říct. Konečně Pan ON..:))
Just... Trying not to love you..:-*
Guys, co vy? co nového??:)
Ve škole je teď zase honička.. Jako vždy :D
Tak se mějte..:)

♥Something in my head...♥

10. dubna 2013 v 21:41 | Miss○○ Invisible

Hi guys..
Jsem nemocná. Ano, skoro po roce si na mě troufl nějaký bacil. :/ Potím se a zobu antibiotika, ale pořád to není ono..
Ve škole naháněj známky kvůli rodičáku.. A taky kvůli zahraniční praxi.. Konečně je to oficiální. Minulý týden jsme podepsali smlouvy, takže 10.6 fičííím na Rhodos pracovat v **** hotelu :) A vrátím se 16.9. :)) Juhuu. Taková zkouška člověka. Budem se tam muset o sebe starat sami a budem pracovat 6 dní v týdnu.:) Měli bysme si přivýst asi 40papírů.. Tak uvidíme. :) My neplatíme nic, všechno platí hotel. Jen pojištění.. Tak se těším..:))
Potkala jsem kluka.. Byli jsme spolu venku a skvěle si rozumíme.. Přede mnou měl 5 let holčinu.. Myslím, že by to konečně mohl být jeden z těch rozumných.. Opravdu je mi s ním dobře..:)
Není to žádnej z těch týpků co ti lžou a využívaj tě, není to žádnej frajírek. Je uplně obyčejnej..:) Jsem ráda!
Měli bysme jít spolu ted do kina na horor Lesní duch.. Ale jestli se neuzdravím tk z toho asi nic nebude..:(
Zatim se mějte.

♥Spring time..??♥

1. dubna 2013 v 14:55 | Miss○○ Invisible
Ahojda děcka!
Tak sice to tady tak nevypadá, ale už je jaro! :D Snad ho novém designem od Charlotte přivoláme :D
Už by to chtělo.. Loni touhle dobou jsem chodila v mikině a teď.. Člověk je nabalenej. Nesnáším zimu!:D
Tak snad se vám design líbí. Mě ano :)

♥Through it all...♥

13. března 2013 v 21:50 | Miss○○ Invisible
Život nám dává zkoušky.. Nemusíme o tom ani vědět.. Nemusíme s tím ani souhlasit, ale dává. Zkouší nás. Zkouší, jestli si ho zasloužíme. A pak, až vstaneme a naivně si myslíme, že teď je na řadě zase někdo jiný.. Ozve se znovu. A zase zkouší..

Pár dní mimo.. Pár týdnů?? Ani to nevnímám. Čas letí tak nějak mimo mě. Nejraději bych dala tlačítko OFF a na nic nemyslela. Prostě se jen tak vypla a jela na autopilota.. Ale nevím jestli by to k něčemu bylo..
Snažila jsem se trávit čas s kamarády. Nebo školou. Oboje dohromady je vražedná kombinace.. :D Byla jsem v kině. Na Babovřeskách. Šílenej chaos. Lidí strašně moc. Ale stálo to za to. Vínko, pokec, vaření, filmy.. To mi chybělo. Ty naše babský večery. Potřebovala jsem od chlapů co nejdál. Potřebovala bych..
Konečně je Řecko jasná věc. :) Takže v červnu odlítám pracovat na Rhodos.. :) Vrátím se až v září. Vím, že to bude fuška a že se mi bude stýskat. Ale pokud z česka nevypadnu za jinou kulturou.. Tak si pořídím samopal a beru to jednotlivě :D..
Ani nevím co je aktuální a co staré.. Ale takhle aslespoň nějaké info. :) Zatíím guys.

obrázek od SB LULA

♥Valentýn vs. čtvrtek..♥

14. února 2013 v 22:33 | Miss○○ Invisible
Obrázek z www.internetkvetiny.cz

Předem chci všem zamilovaným opožděně popřát Happy Valentine´s day..:) A nezamilovaným prostě pěkný čtvrtek.
Teď ale musím říct, že když nad tím přemýšlím, tak nechápu proč tento svátek slavíme. Je převzat z Ameriky, my přece máme 1. Máje. :) A když jste zamilovaný, nepotřebujete Svátek Sv. Valenýna, aby jste tomu druhému řekl, že ho milujete a daroval mu něco pěkného. Na to přece stačí obyčejný den..:)
No. To je asi jedno:D Jen uvažuju nahlas..
Co se kolem mě děje? Nic. Ve škole je to stále jeden velký koloběh, prázdniny utekly až moc rychle, kamarádi mi dělají v hlavě bordel.. Je to pořád to samé.. Někdy bych se chtěla probudit s pocitem, že je vše jinak a já můžu být klidná.. Nebo usínat a nemuset na nic myslet.. Bylo by to jednodušší. Ale člověk by se nudil, kdyby se nemělo co řešit, že?
No nic, pujdu spát..Dobrou, I*

♥Only you can free yourself..!♥

26. ledna 2013 v 18:08 | Miss○○ Invisible
Důvěra je jako guma.. Je stále menší a menší.. (po každé chybě)

Stále jsem se to nenaučila.. Pořád jsem naivní. Dýchám, věřím, padám.. Je to směť událostí, co mě provádí.. Co mě ničí, překvapuje, svádí.. Nikdy se nedá nic změnit a nikdy se nedá nic vrátit. To, co se stalo se stalo..
Není to dobré období. Nějak jsem neměla chuť.. Chuť na nic. Jen jsem si přála, aby to skončilo. Všechen ten stres, hádky, smutek.. Některé lidi nepochopím. Ani nevím, co tím teď chci říct. Asi nic.
Jsem zpět. Alespoň na chvíli.. Před Silvestrem to bylo moc špatné.. A po Silvestru škola.. Slušně a jednoduše řečeno : Nebyla nálada, ani čas. Ale teď se snad polepším. Už zase vám budu sdělovat svoje moudra a svoje kraviny, utápět vás ve svých nesmyslných článcích a nudit vás mýma příspěvkama. Ale co, pro mě je to osvobozující..
Je to přece: My virtual world.. :P

♥Nový Dizajn♥

26. ledna 2013 v 17:51 | Miss○○ Invisible
Je to možný?
Ten čas tak rychle utiká.. Ani jsem nepostřehla, že ten minulý dizajn tu byl bezmála 7 měsíců..
Čas neúprosně letí.. :)
No, tak je tu nový dess.. :) Od stejné autorky jako vždy :P Zima ještě nějakou dobu bude, tak snad se to hodí.. :) Mě se líbí.
Avatar od Charlotte - adresa v dessu (nebo ve SB)

♥No to zas byly Šťastné a Veselé...♥

25. prosince 2012 v 19:46 | Miss○○ Invisible

Tak to byly zase Vánoce.. Achjo..
Nejdřív (ještě před večeří) měla mamka špatnou náladu, protože pořád myslela na svýho tátu kterýho má v nemocnici, tk byla protivná i na nás.. Ale pak to bylo v poho. V půl šestý jsme zasedli ke stolu. Než jsme ale začali jíst, tak zvonil telefon spojující naše a spodní (prarodičino) patro.. Nejdřív mamka říkala, ať to nechám být, ale mě to nedalo, tak jsem to vzala, ale měli jsme asi vybitý baterky, protože já nikoho neslyšela. Tak jsme si mysleli, že nás jen babička s dědou zvou dolů. Zasedli jsme a jedli. Držíme tradici, že od stolu se nevstává. ALE! Zazvonil teledon. Zvonil dlouho, ale prostě jsme nevstávali. Mamka si myslela, že ji volá ségra. Ale pak zvonil někdo na náš zvonek. To už bylo divný, tak jsme vstali a potkali jsme dědu. Babičce bylo špatně. Zavolali jsme sanitu, zabalili jsme ji tašku a čekali.
Po vyšetření ji rovnou naložili. Prý menší srdeční slabost. Babi měla 4 infarkty, tak se jí to občas děje..
Nevím, i přesto jsem cítila vztek. Byla na nás protivná a hnusná. A myslím, že se jí splnil tak nějak sen. Má ráda když ji někdo lituje a stará se o ni. V nemocnici jí srazili tlak a dali na JIP. Zítra by ji měli pustit..
No tolik k adrenalinu.. Pak jsme byli tak nějak.. No divní. Ale šli jsme si rozbalit dárky..
Nemůžu říct, že bych nebyla spokojená. Ne tak uplně. Ale.. Mrzí mě, že už to není to co dřív.. Mamku už nebaví vymýšlet dárky. Když jí poradíme, tak se jí nelíbí, že o tom budem vědět a nebude to překvapení.. Ale o tom to přece je..:(
Takže jsem našla zabalené samé šampony, sprcháče, mýdla (asi se mála myju:D), voňavky, řasenku.. A tak. Od ségry ještě čaj a mamka nám pak dala peníze, ať si prý koupíme co chceme. Že oblečení neodhadne, kvuli vkusu a nic jinýho se jí vymýšlet nechtělo.. Mrzí mě že jsem nenašla takový to překvapení.. Od tety jsem dostala fotoalba, čaj, diář.
Jo a od mamky ještě novou cestovku (do ruky) na intr, kterou pak zapomněla dát pod stromek:D no, nebyly to ty nejhezčí vánoce, ale tak dá se to..:)
No, to je asi vše. Teď k nám jezdí příbuzní.. No, tak se mějte:)


♥Šťastné a Veselé všem!:))♥

24. prosince 2012 v 15:50 | Miss○○ Invisible

Ježíšek pomalu zapřahá sáně,
za okny vidět je paprsků svit,
zavři teď oči a nastav dlaně,
lásku a štěstí do nich si chyť!:)♥


Ahojky všichni,
tak ta dlouho očekávaná chvíle je tady. :) Vááánoce:) Za chvilku už budeme sedět u štědrovečerní večeře a než se nadějeme bude po Vánocích! :)
Já Vám všem ale přeju, abyste byli šťastní, zdraví, plní lásky a pochopení. Dále plno úspěchů a málo chmurných dnů! :)
Snad najdete pod stromkem, co jste si přáli! (→pak mi napiště co to bylo! :D)
No, tak snad už jen ŠŤASTNÉ A VESELÉ přeji! :)♥

♥Proč pořád musí být nějaký nadpis??!♥

17. prosince 2012 v 22:46 | Miss○○ Invisible

Zavři oči.. Uvolni se..Nadechni se a soustřeď se!
Ale jakmile zavřu oči, všechno se se mnou tak divně točí.. Už z toho začínám rýmovat! Nevím.. Poslední dobou se cítím divně.. Už mě nebaví přetvářka, ale lidi si nějak zvykli, že jsem pořád ,,veselá".. Aspoň z venku.. Takže otázky typu: ,,Co ti zase je?".. ,,Seš dneska nějaká divná.." .. ,,Seš protivná..".
Někdy mě mrzí, že jen pár lidí se zajímá, proč jsem vlastně tak divná, protivná, nebo jak to nazývají. To ale není ono.. Jsem prostě jenom smutná. To je celý. A přetvářka mě unavuje. Ale stále platí osvědčené pravidlo.. "Jakmile se nechováš podle představ ostatních, jsi divná". Ano, tak třeba jsem. A je mi to jedno. Prostě jsem člověk.. Brečím, trápím se kvůli hloupostem, přemýšlím dlouho do noci a nedokážu se soustředit na jednu věc..
Taková jsem a jiná nebudu! Změnil mě život a lidi.. Nemůžete očekávat, že člověk bude pořád stejný..
Vlastně ani sama nevím, proč jsem tak smutná.. Trápí mě to, že jsem sama.. Že kamarádky jsou šťastně zamilované.. A já nemám nikoho.. Taky asi na mě upadá moje ,,vánoční SAD nálada"..
Tak nějak přemýšlím, kolik lidí mě má opravdu rádo.. Kolik by mi pomohlo, vyslechlo.. A můj seznam by nebyl dlouhý.. To mě taky trápí. V davu se každý zajímá a přetvařuje ale pak jste mu volný..
Asi za to může i Patrik.. Pořád nechápu, jesi mu přijde normální se tak dlouho neozvat. On mě normálně mučí! :D Já nevím jsem divná.. Chci kluka, jen abych nebyla sama..:( Nechám toho.. Psaní je moc širokoúhlý a už si musíte myslet, že jsem idiot..
Mám toho v hlavě prostě moc.. Tak dobrou děcka

♥Vánoce, Vánoce přicházejí...♥

8. prosince 2012 v 20:01 | Miss○○ Invisible

Vím, vím. Je ještě trochu času a celý ten předvánoční shon je prostě na nic, ale na mě leze předvánoční nálada..:)) Zítra druhá adventní neděle, pár dárků už pohromadě, všude sníh a voní to skořicí..:) Ááá, těším se až budem péct vánoční cukroví! Každý rok říkáme s mamkou, že zkusíme nějaké nové recepty, nové druhy, ale nikdy k tomu nedojde, tak doufám, že letos jo! :)
Ve škole pořád samý.. Zkoušení, a hlavně teď.. Dohánějí známky před vánočníma prázdninama a nemužou se dočkat až nás zaúkolujou i přes vánoce. A já se zase těším že budem 14dní doma! :)
Co vy? Nakoupeno, vyzdobeno, už se jen odpočívá? Nebo jste jako já, že některé dárky sháníte třeba týden před vánocema?:D
Na intru zase byla vlna emocí. Opět hysterka K. se urazila a nebavila se s náma. Vlastně kvůli ničemu. Nemůže unýst že není středem pozornosti. Teď v pondělí se bude stěhovat ke své věrné kamarádce se kterou se ještě nedávno vzájemně pomlouvali, ale když se to K. hodí, využije každýho. Nevím, zažili jsme srandu, sváry, hádky ale i radosti. Poslední dobou ji ale nemůžu vystát. Pořád se ji něco nelíbí. A vlastně jsem ráda, že se odstěhuje. Tolik času spolu nám nesvědčí. Ve škole a ještě na intru.. Bude nám dobře s kámoškou ve dvou..:)
No, jinač asi nic zajímavýho se nedělo a asi ani nebude dít.. S Patrikem je to teď na bodu mrazu.. Díváme se spolu na dálku (přes skype:D) na filmy, píšeme si sms, plánujeme a představujeme si, ale pak třeba dlouho nic. Neozve se. Pak si najednou vzpomene, a jsem drahoušek, láska, ňuňík.. No nerozumím tomu:D
Tak se asi zatím mějte. Papa

♥Online - po dlouhé době :)♥

4. listopadu 2012 v 12:06 | Miss○○ Invisible
Mohla bych tu jmenovat donekonečna nějaké ,,výmluvy" typu: škola, zkoušky, nechuť, čas,.. Ale proč? Výmluv je na světě tolik, že se v tom člověk ztratí..:)
Hlásím, že jsem živá a (zatím) i zdravá. Mezitím co jsem tu nebyla, začal Podzim a také už přeběhl první sníh..
A během té doby se toho stalo přece jen moc.. Konečně mám to tetování..:) Asi jediná pozitiva. Jinak jsem po*rala závěrečky v autoškole.. Ale to už prosím neřešte! :D Opravky dělám teď ve středu. Jinak Fanda (pamatujete si ho ještě? Můj velký omyl, spolužák..:/ Tři měsíce..) mě dokázal, jak moc je ubohej.
Jak jinak to říct? Vymýšlí si a lže o tom, co se mezi náma stalo a co se děje teď. Od rozchodu ho ignoruju a on vykládá že jsem pí*a, protože ho pořád ztrapňuju a navíc svým kámošům lhal a řikal jim, že se on rozešel se mnou a takový řeči. Aby náhodou nebyl za idiota. No a teď si panáček našel nějakou holku (opět ze školy:D) a vykládá o ní, jak je hnusná a že s ní chdí jenom z krize a o mě zas, že na ně házím vražedný pohledy (prý nejspíš žárlím) a přitom jsem je spolu nikdy neviděla!! Řekněte mě co je tohle za idiota? Co z toho má? Pěkně mi hnul mandlí a mám sto chutí si ho ve škole přede všema podat, aby to všichni věděli, co je zač. Ještě že mi to kamarádka řekla co si vymýšlí a co kde říká. A ještě to ten chytrák vykládá po vlaku, kde je polovina naší třídy. Fakt..:/ Zabila bych ho. No, řekněte mi, co byste dělali na mém místě? Mě je sice celkem ukradený, co si o mě nebo o něm myslí jeho kamarádi, ale aby mě pomlouval i mezi mýma a uplně v pohodě se přede mnou producírovat, tk to ne!!
Musím se uklidnit..
Zase se někdy ozvu. Mějte se

obrázek od >Charlotte<

♥Destroy, what destoys you..:)♥

22. září 2012 v 17:19 | Miss○○ Invisible
Poslední dobou přemýšlím.. Přemýšlím tak moc, až je mi z toho špatně a v podstatě to přemýšlení nemá žádný výsledek.. Nedopídím se ani k malému vyřešení, radě, prostě ničemu. Jen můžu stále a pořád dokola přemýšlet nad vším co se odehrává, odehrálo a ještě odehraje..
Znáte ten pocit, když se na něco tak strašně těšíte a když to pak konečně příjde, tak si vlastně uvědomíte, že to není nic mimořádného a není oč stát? Nějak podobně jsem se cítila v den svých Osmnáctin..:) Vím, že je to velký den. Těšila jsem se, ale pak jsem se v podstatě necítila nijak zvlášť jinak. Popravdě si ani nepříjdu už jako dospělá. Nebo nechci?.. Na jednu stranu nechci pryč z té bezstarosti.. Z toho, že za sebe ještě nemám odpovědnost a mohu si naplno užívat života.. Na druhou stranu cítím zodpovědnost a touhu po tom být dospělá. Přesto se tak ale necítím. A po všem tom přemýšlení mi došlo, že z té ,,teenagerské" naivity přece jen nakonec musím plně vstoupit do tvrdé reality..
Co k tomu říct? Ty trapné momenty, kdy vám vlastně blahořejí lidé, od kterých byste to ani nečekali a stále dokola a dokola děkujete.. Ne, nemusím to. Roky plynou a jeden navíc.. Než se nadějeme, zase budeme slavit to, že je mi naposledy ,,NÁCT" a je to pořád dokola..:) Nebudu popírat, že něco se mi líbilo a narozeniny má snad každý rád.. Já jen nemám ráda to obrovské HÁLOO, které z toho lidi dokáží udělat..:)
Pamatujete si ještě na Patrika?? (zmiňovala jsem se o něm asi o dva články níž).. Nechápu to, ale zase mám takový zláštní pocit.. Na jednu stranu mu nechci dávat šance, ale na druhou stranu na něj pořád myslím a pokaždé mi v břiše něco popoletí, když napíše.. Zkoušel to.. Zkoušel jesi má šanci. A já mu ji dala. Neodmítla jsem jeho pozvání na rande v podobě pouštění draků.. :) Kdo by mohl odmítnout..Takové originální rande:D Nejprve jsem si s ním nic nechtěla začínat.. No, prostě jsem chtěla už zralého, rozumného a životem zkušeného, aby věděl co chce.. Ale pravdu je, že muž vás může zklamat v každém věku..
Nejprve Patrik nebyl ani můj typ.. Viděla jsem nás oba jako úplně odlišné tvory.. Ale čím víc sme si psali, trávili vzdálené večery u stejného filmu a povídali si, přišla jsem na to, že jeho řádky mi na rtech vykouzlí úsměv, jeho úsměv mě přivádí do rozpaků a také jsem si uvědomila, že hodného a milého kluka v téhle době těžko pohledat. Co na to říct.. Snad jen, že jsem mu dala šanci. Dala jsem mu příležitost a doufám že toho nebudu litovat.. Ale, díky přemýšlení jsem si objasnila některé věci.. A jednou z nich je, že nebudu odmítat každého kdo se o mě snaží jen kvůli nějaké představě, že všichni jsou stejní.. Nechci se snížit na Filipovu úroveň a házet všechny do jednoho pytle, navzory všem zklamáním.. I kdybych měla padnout na hubu, raději spadnu! Budu litovat radši toho, co jsem udělala, než toho co ne..:-) ANo, nakonec to stálé přemýšlení nebylo na nic a konečně jsem zase zpátky a chci žít!..
No, týden jsem byla doma a válčila s bacilem.. Bacil jsem ještě úplně neporazila, ale nehodlám déle zameškávat..A také si nějakým bacilem nezkazím narozeninový dárek a to tetování..:-) Od první chvíle, kdy jsem se byla kouknout na vypracovaný návrh, který jsem si na tatérce vymyslela a který jsem zatím měla jen ve své hlavě se nemohu dočkat až se ve čtvrtek 27. ocitnu na jejím křesle a nechám se zkolit tou bolestí!:)
Myslím, že už vás to asi nebaví ani číst.. Proto se s vámi loučí úplně nová Miss Invisible♥

♥Just in time..:)♥

12. září 2012 v 15:23 | Miss○○ Invisible
Čas, který tak neúsprosně letí.. Čas, který nás všechny ovládá.. Čas, který se na nic neptá.. On - vládne.

Nechtěla jsem na intr..Nechtěla jsem do školy.. Kdo by chtěl. Ale musela jsem.. Žiju, dýchám, válčím a umírám zároven:D
Pátek.. CO k tomu říct. Poslední večer s nejlepší kamarádkou, poslední discotéka, oslava mých 18tých narozenin.. Je nutno říkat jak jsme si to užili a jak jsme dopadli? :D No naprosto luxusní akce a odreagování..:D Vynahrazení za ty všechny podělaný disco..:D Hodně zážitků, hodně smíchu a tanců.. NO prostě nezapomenutelný..!
Utíká to.. Jako blázen.. Zítra je mi 18 :) V sobotu oslava.. Ve středu 19. nebo 26. závěrečky z autoškoly.. No..:D Čas je neúprosný.. Navíc jsem nastydlá a je mi zle..
Jak se vede vám?? :)
 
 

Reklama